Просмотров:36

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни. Бібліотека  №28  провела інформхвилинку  та представила книжкову виставку своїм відвідувачам.

У продовж робочого дня бібліотекарі інформували всіх відвідувачів про гарне церковне свято та про день козацтва. Оксана Тіщенко розповіла про українське козацтво  яке має довгу уславлену історію. Перші офіційні згадки про козаків можна знайти ще у 1492 році. Саме тоді запорожці нанесли нищівну поразку турецькій воєнно-морській галері і визволили з полону своїх побратимів. Ось з цієї розповіді і починаються літописи про мужні подвиги і легендарні походи козаків.

Бібліотекар Тетяна Ємельянова інформувала присутніх, як саме за християнськими легендами День Покрови –  потрібно відзначати. Що це одне зі знаменних християнських свят.  Бібліотекарі розповіли  присутнім що існує легенда, чому так повелось. Розказують, що коли у десятому столітті на Візантію напали сарацини і намагались захопити Царгород, захисники міста у відповідь на свої молитви побачили Пресвяту Богородицю, що зняла з голови покрову і розпростерла над ними. Загарбники відступили. Царгород вистояв. З тих часів Пресвяту Богородицю шанують, люблять і звеличують. Бібліотекарі разом з відвідувачами похилого віку пригадали прикмети та звичаї цього свята

Бібліотека №28 представила книжкову виставку «Гей ви, хлопці запорожці».

Починаючи з 2014 року, 14 жовтня набуло ще одного значення – українці святкують День захисника Вітчизни. Тому у цей важливий день бібліотекарі Тетяна Емельянова та Наталия Приходченко завітали до воєнного госпіталю з книгами і фруктами щоб вшанувати наших сучасних захисників.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

16.11 о 13.00: «Ми різні, але ми - рівні». Iнтерактивна лекція до Всесвітнього Дня толерантності. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
16.11 о 13.00: «Пам’ять - нескінчена книга». Огляд-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
16.11 о 14.00: «Людина починається з добра» (16 листопада – День толерантності). Година-міркування. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.11 о 10.00: «Пізнай себе». Міжнародний день толерантності. Психологічний тренінг. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
16.11 о 12.00: «Всі ми різні, але рівнi». Година спілкування (До Дня толерантності). Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
18.11 о 16.00: «100 запитань за Одесу» (65 років з дня народження краєзнавця Олега Губаря). Вікторина. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

Архивы