Просмотров:194

1 березня, у перший день весни, відбулося 16-е засідання Морської бібліотеки в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського. Шістнадцятий віртуальний круїз «Нехай шумiть перед Вами море» відбувся напередодні Жіночого дня і був присвячен жінці, морю і весні.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала членів кают-компанії з весняним віртуальним круїзом і відкрила шістнадцяте засідання. Каріна Вікторівна прочитала вірш Мурата Базоїва про весну , а з книги Світлани Кузнєцової — уривок оповідання Паустовського, де він описує усю чарівність цієї пори-весни.

Новим членом кают-компанії 16-го круїзу стала Галина Панько, дружина відомого капітана Івана Панько. Він працював у морі 29 років і заслуговує повагу і добре слово моряків, тому що дуже професійно організував умови та комфорт для екіпажу. Галина Панько розповіла о радісних зустрічах свого чоловіка на судні та о  довгих розлученнях. Всі члени кают-компанії ушанували пам’ять капітана, загинувшего у морі на судні, він завжди залишився на капітанському містку. Капітан Олександр Задорожний згадав, як цінували Івана Федоровича моряки. Він розповів о своїй морській родині.

Постійний член кают-компанії  «Морська бібліотека» Алла Решетнікова розповіла про свого батька моряка, як мати піклувалася про нього і прочитала вірш про вірність і кохання, який присвятила всім морським родинам. Поет, журналіст Олег Дрямін продекламував свої вірші про любов до жінки і весняної пори. Актриса Одеської філармонії Олена Куклова виконала вірші Івана Рядченка.

Світлана Кузнєцова розповіла історію про Паустовського і Гріна. Музикознавець Світлана Малиш згадала композитора Римського-Корсакова, який теж мріяв бути моряком. Він закінчив морський корпус. За три роки навчання побував в Англії, Іспанії, Італії, Франції та інших країнах світу. В час стоянці кліпера в Англії, Римський-Корсаков склав Andante — повільну і кращу частину своєї Першої симфонії.

Цей чудовий весняний день в кают-компанії відзначили тортом у вигляді вишивального хрестика, який зготовила Віолетта Слюсаренко — керівник об’єднання рукоділля «Нитка Аріадни». Чотири добрих роки співпраці об’єднання і бібліотеки №2. Прикрашала віртуальний круїз весняно-морська виставка «Жіноча доля», яку створив бібліотекар Олександр Апарінов.

Музичний подарунок підготували партнери бібліотеки — ДМШ №3, ДМШ №4 і школа Столярського. У виконанні Олени Яценко, Дмитра Куцова та Евгенії Кулакової лунала музика і пісні про весну і про справжнє кохання.

Завідуюча бібліотеки №2 Каріна Апарінова нагородила учасників морського круїзу грамотами і подяками від директора ЦБС для дорослих Наталії Кликової і бібліотеки-філії №2. Всі жінки отримали подарунок — чарівні листівки до 8 березня.

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського і члени кают-компанії «Морська бібліотека» бажають всім весіннього настрою і тепла у душі.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви