Просмотров:303

3 травня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбувся вісімнадцятий віртуальний круїз кают-компанії «Морська бібліотека». Він був присвячен Костянтину Паустовському, морським історіям, місту Одесі і одеським піратам.

Завідуюча Каріна Апарінова привітала членів кают-компанії, процитувала вислови К. Г. Паустовського та нагадала всім про 20-річчя літературної премії ім. Костянтина Паустовського.

Свої твори прочитали дипломанти і лауреати міської літературної премії ім. К. Г. Паустовського. Керівник театру «Балаганчик» Надія Хохлова виконала гумореску. Читали дуже цікаві вірші викладач ДМШ №13 Світлана Путь і журналіст Ольга Соколова. Владислав Кітік познайомив присутніх зі своєю поезією.

Голова Союзу письменників-мариністів Іван Рябухін подарував книгу в фонд морської бібліотеки. Історик, краєзнавець Олександр Сурілов розповів про 230-річчя узяття Хаджибейської кріпості, у штурмі якої приймали участь загін Де Рібаса, козаки і відважні корсари.

Про піратську культуру Одеси розповів Володимир Міхайленко, який разом зі своєю командою улаштував справжнє піратське свято. Пірати прийшли з барабанами, прапорами, зброєю і веселими піснями. Вони приймають участь у Одеській Юморині з 1986 року. У їх арсеналі не тільки рушниці і шаблі, а і веселі історії, пісні, яскраве дефіле які вони демонструють на урочистих святах. Піратський клуб завжди відкрито для романтиків і тих, хто мріє пізнати цікаві факти із морського життя. Олександр Апарінов зробив і продемонстрував відеоролик «Піратська Одеса» о клубі піратів в центрі міста, на вулиці Жуковського.

Особливий подарунок піднесли  у віртуальному круїзі ансамбль «Сріблясті хвилі», які виконали пісні про чудове місто Одесу. А артистка-вокалістка Одеської філармонії Анна Слободянік порадувала чудовою грою і сріблистим голосом.

Світлана Кузнєцова розповіла про захоплення Костянтина Паустовського морськими історіями. Ігор Кобилянов передав у дар бібліотеці кубок свого батька, капітана яхти «Александр Грин» Валентина Кобилянова. Яхта завоювала кубок у 1991 році на регаті у Турції – «Чакабей-910».

Всі члени вісімнадцятого віртуального круїзу мали можливість зробити дуже цікаві фото з піратами і в фотозоні кают-компанії «Морська бібліотека».

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube
Блог краєзнавців

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви