Просмотров:195

3 травня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбувся вісімнадцятий віртуальний круїз кают-компанії «Морська бібліотека». Він був присвячен Костянтину Паустовському, морським історіям, місту Одесі і одеським піратам.

Завідуюча Каріна Апарінова привітала членів кают-компанії, процитувала вислови К. Г. Паустовського та нагадала всім про 20-річчя літературної премії ім. Костянтина Паустовського.

Свої твори прочитали дипломанти і лауреати міської літературної премії ім. К. Г. Паустовського. Керівник театру «Балаганчик» Надія Хохлова виконала гумореску. Читали дуже цікаві вірші викладач ДМШ №13 Світлана Путь і журналіст Ольга Соколова. Владислав Кітік познайомив присутніх зі своєю поезією.

Голова Союзу письменників-мариністів Іван Рябухін подарував книгу в фонд морської бібліотеки. Історик, краєзнавець Олександр Сурілов розповів про 230-річчя узяття Хаджибейської кріпості, у штурмі якої приймали участь загін Де Рібаса, козаки і відважні корсари.

Про піратську культуру Одеси розповів Володимир Міхайленко, який разом зі своєю командою улаштував справжнє піратське свято. Пірати прийшли з барабанами, прапорами, зброєю і веселими піснями. Вони приймають участь у Одеській Юморині з 1986 року. У їх арсеналі не тільки рушниці і шаблі, а і веселі історії, пісні, яскраве дефіле які вони демонструють на урочистих святах. Піратський клуб завжди відкрито для романтиків і тих, хто мріє пізнати цікаві факти із морського життя. Олександр Апарінов зробив і продемонстрував відеоролик «Піратська Одеса» о клубі піратів в центрі міста, на вулиці Жуковського.

Особливий подарунок піднесли  у віртуальному круїзі ансамбль «Сріблясті хвилі», які виконали пісні про чудове місто Одесу. А артистка-вокалістка Одеської філармонії Анна Слободянік порадувала чудовою грою і сріблистим голосом.

Світлана Кузнєцова розповіла про захоплення Костянтина Паустовського морськими історіями. Ігор Кобилянов передав у дар бібліотеці кубок свого батька, капітана яхти «Александр Грин» Валентина Кобилянова. Яхта завоювала кубок у 1991 році на регаті у Турції – «Чакабей-910».

Всі члени вісімнадцятого віртуального круїзу мали можливість зробити дуже цікаві фото з піратами і в фотозоні кают-компанії «Морська бібліотека».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
19.11 о 16.00: "Одеса очима відомих пісменників". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.11 о 15.00: «Відкриваємо серця для добра». День доброти. Філія №29 (Лузанівська, 67)
20.11 о 10.00: «Революція Гідності: горнило духу, патріотизму, мудрості». Урок пам’яті. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
21.11 о 14.00: «Цікаві події в історії». Інформаційний огляд. До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.11 об 11.00: «Пам`яті героїв Майдану». Година вшанування. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
21.11 о 14.00: «Екологія гідності, свобода совісті». Подорож у минуле. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.11 о 12.00: «Трагедія і біль 30-х». Кіноподорож в минуле. До Дня Голодомору. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
25.11 о 14.00: «Скорботна свічка пам`яті святої». Урок мужності до дня голодомору в Україні. Філія №29 (Лузанівська, 67)

Архіви