3 травня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбувся вісімнадцятий віртуальний круїз кают-компанії «Морська бібліотека». Він був присвячен Костянтину Паустовському, морським історіям, місту Одесі і одеським піратам.

Завідуюча Каріна Апарінова привітала членів кают-компанії, процитувала вислови К. Г. Паустовського та нагадала всім про 20-річчя літературної премії ім. Костянтина Паустовського.

Свої твори прочитали дипломанти і лауреати міської літературної премії ім. К. Г. Паустовського. Керівник театру «Балаганчик» Надія Хохлова виконала гумореску. Читали дуже цікаві вірші викладач ДМШ №13 Світлана Путь і журналіст Ольга Соколова. Владислав Кітік познайомив присутніх зі своєю поезією.

Голова Союзу письменників-мариністів Іван Рябухін подарував книгу в фонд морської бібліотеки. Історик, краєзнавець Олександр Сурілов розповів про 230-річчя узяття Хаджибейської кріпості, у штурмі якої приймали участь загін Де Рібаса, козаки і відважні корсари.

Про піратську культуру Одеси розповів Володимир Міхайленко, який разом зі своєю командою улаштував справжнє піратське свято. Пірати прийшли з барабанами, прапорами, зброєю і веселими піснями. Вони приймають участь у Одеській Юморині з 1986 року. У їх арсеналі не тільки рушниці і шаблі, а і веселі історії, пісні, яскраве дефіле які вони демонструють на урочистих святах. Піратський клуб завжди відкрито для романтиків і тих, хто мріє пізнати цікаві факти із морського життя. Олександр Апарінов зробив і продемонстрував відеоролик «Піратська Одеса» о клубі піратів в центрі міста, на вулиці Жуковського.

Особливий подарунок піднесли  у віртуальному круїзі ансамбль «Сріблясті хвилі», які виконали пісні про чудове місто Одесу. А артистка-вокалістка Одеської філармонії Анна Слободянік порадувала чудовою грою і сріблистим голосом.

Світлана Кузнєцова розповіла про захоплення Костянтина Паустовського морськими історіями. Ігор Кобилянов передав у дар бібліотеці кубок свого батька, капітана яхти «Александр Грин» Валентина Кобилянова. Яхта завоювала кубок у 1991 році на регаті у Турції – «Чакабей-910».

Всі члени вісімнадцятого віртуального круїзу мали можливість зробити дуже цікаві фото з піратами і в фотозоні кают-компанії «Морська бібліотека».

Запрошуємо на заходи з 26 по 31 березня

28 березня, четвер

13.00 «Читайлик». Дитячий книжковий клуб. Філія № 33 (Французький бульвар, 22)

29 березня, п’ятниця