Просмотров:62

До уваги читачів бібліотеки  № 25 та усіх бажаючих пропонуються нові надходження історичної, філософської та дослідницької літератури.

«Чому нації занепадають» — книга Дарона Аджемоглу та Джеймса Робінсона відповість на питання: чому одні країни багаті, а інші — бідні?

Дослідження з історії та економіки України розкриють книги Джеймса Мейса «Україна: матеріалізація привидів», Анатолія Пешка «Вийти з пітьми», Катерини Гладкої та соавторів «добровольчі батальйони», Тетяни Боряк «1933: «І чого ви ще живі».

Як прорватися у вищу лігу бізнесу? Як зберегти набутки в умовах кризи? Як досягнути найкращих результатів у своїй галузі? Аналіз діяльності акул бізнесу у книзі Джима Коллінза «Від хорошого до величного».

Прихід до влади Гітлера та світова війна. Стрімкий крах соціалістичного табору. Поширення ісламського фундаменталізму. Вплив інтернету. Моди, епідемії, поява нових мистецьких жанрів і шкіл. Це справа рук «Чорного лебідя» — вважає автор одноіменної книги Насім Талеб. А як вважаєте ви?

Анонс: відкриття літературно-музичної вітальні

Шановні читачі!

Запрошуємо вас на відкриття літературно-музичної вітальні, яке відбудеться 16 грудня о 14:00 в бібліотеці-філії № 30.

Почесними гостями цього заходу будуть організатори літературно-музичної вітальні при Південно-українському педагогічному університеті, творчий колектив «Одеські зірки» під керівництвом композитора, поета-пісняра, лауреата міжнародних конкурсів Віолетти Медведєвої, члени Національної спілки журналістів України, члени Міжрегіональної спілки письменників України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

14.12 о 14.00: «Поляки і Одеса». Краєзнавче знайомство. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 10.00: «І знову дзвенить Чорнобильський дзвін». Хвилина пам’яті. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
15.12 о 16.00: «Такі різні книжки». Бібліоконтраст
(книга: шок, сенсація, релакс, драйв, еліт). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
17.12 о 14.00: «Ярмарок українських звичаїв». Літературно-музичне свято. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы