Просмотров:220

Щорічно 9 червня відзначається Міжнародній день друзів. Це свято стало приводом для того, щоб бібліотекари бібліотеки №25 завітали до своїх маленьких друзів в ОНВК №4.

11 червня для галасливої та дружньої компанії було проведено бібліотечний квилт «Свято побратимства».  Діти дізналися про традиції святкування дня друзів в різних країнах світу. Учні ознайомилися з літературою, віршами, музикою, мультфільмами, книгами дитячих письменників, які присвячені дружбі.

Учасники заходу висловлювали свої думки, що таке дружба, наскільки важливо мати друзів, а потім разом з бібліотекарами пригадали літературні твори та пісні, присвячені дружбі. Учні відгадували загадки про людськи чесноти, складали вірші про дружбу. Ігри «Зрозумій мене», «Продовж прислів’я», «Добери схожі слова» допомогли присутнім збагнути – справжня дружба творить дива.

Розважила малят гра «Казкові та мультяшні герої». Діти показали гарні знання художних творів та їх героїв. Вони з легкістю відгадували друзів казкових персонажів. Справжню конституцію дружби створили учні 1-Б класу, найважливіші закони були прописані дітьми. Міцній ланцюжок дружби об’єднав усіх учасників заходу.

Міжнародний день друзів – це чудовий привід написати, зателефонувати своїм друзям або зустрітися з ними в рідній і дружній компанії, поділитися відмінними спогадами та гарними новинами, зазначили бібліотекарі.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви