Просмотров:130

15 лютого в геріатричному будинку-інтернаті для людей похилого віку співробітники бібліотеки № 30 провели  час добрих справ «Душі чарівне світило». Захід присвячений Міжнародному дню спонтанного прояву доброти, який відзначається в усьому світі 17 лютого.

Завідуюча філією Ірина Нерубащенко привітала аудиторію і розповіла про історію цього свята. Вона повідала присутнім про те, що ідея проведення Дня спонтанного прояву доброти народжена в Новій Зеландії, де він відзначається 1 вересня, починаючи з 2005 року. Поява цього свята пов’язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети.

Ірина Нерубащенко відзначила, що суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти по відношенню до оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини – радість інших людей.

На честь такого чудового свята бібліотекарі вирішили також проявити добрі наміри і подарувати аудиторії гарний настрій невеликим концертом. Порадувати слухачів своїм виступом прийшли читачки бібліотеки Інга Браун і  Ольга Девак.

Інга Браун виконала під гітару свої авторські пісні про Одесу, про любов і красу. А Ольга Девак талановито читала вірші Тараса Шевченка, Олександра Пушкіна, Роберта Бернса, а також виконала безліч пісень, знайомих і близьких людям, що живуть в стінах цього будинку. Аудиторія з великим задоволенням підспівувала власниці чудового голосу.

Підсумком часу добрих справ і приємним сюрпризом для всієї аудиторії від бібліотеки стала акція «Література в подарунок». Бібліотекарі подарували слухачам книги різних жанрів, а також підшивки цікавих і пізнавальних газет.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви