Просмотров:98

Щорічно читачі поважного віку філії №32 зустрічаються у святковій залі бібліотеки для того, щоб відзначити Міжнародний день людей похилого віку. Цей рік не став винятком. В такий день хочеться бути особливо чуйними до всіх людей похилого віку, говорити їм слова подяки і робити приємні сюрпризи. Про це завжди пам’ятають і знають працівники бібліотечних закладів.

До Дня мудрості бібліотека №32 підготувала зустріч-вшанування під гаслом «Осінь життя – пора золота». Урочистими привітаннями захід відкрила бібліотекар абонементу Фаїна Сущенко.

Справжньою окрасою свята стали літературно-музичні подарунки від запрошених гостей. Одеський бард Олексій Семенищев, виконав під гітару знамениті одеські пісні та різноманітні романси. Поетеса Алла Кумиш зачитала свої вірші, написані спеціально до свята.

Щирі виступи артистів зробили свято-вшанування, як годиться, веселим і душевним та подарували гарний настрій усім присутнім. Тут було багато гумору, любові до життя, добра і трішки смутку по швидкоплинних роках.

Приємним завершенням зустрічі стало чаювання зі солодким частуванням.

Презентация книги Павла Макарова

17 декабря в 12.00 в ЦГБ им. Франко состоится презентация книги Павла Макарова “Популярная история Одессы”.
Ждем вас по адресу: Книжный переулок, 1а

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви