Просмотров:241

konst-328 червня в библіотеці №34 пройшла презентація виставки «Наш закон – Конституція». Вона була підготовлена до Дня Конституції України.

Виставка складалася з 5 розділів . 1-розділ носив назву «Права людини в Україні» , в которой біли собрані книги: А.Слюсаренко «Історія української Конституції», С.Ківалов «Основи правознавства України», А.Колодій «Права людини і громадянина в Україні» та ін. В другому розділі «Водне та цивільне право» були зосереджені такі книги як: А.Мучник «Комментарии к Конституции Украині», С.Кивалов «Основі правоведения Украині», В.Процевський «Водне право України», В.Понікаров «Цивільне право» та ін.

Третий розділ «Земельне та житлове право» був присвячений праву по землі та житлу і складався з книг: Правові аспекти приватизації в Україні, О.Федик «Житлове право», Ю Корнєєв «Земельне право та ін.4-й розділ познайомив читачів з книгами, які можуть допомогти вирішити правові проблеми по різним проблемам і носив назву «Домашній адвокат»: Д.Фиолевський «Адвокатура», «Домашній адвокат», В.Гречко «Консти туційне право на особисту власність» та ін.

5-й розділ «Підприємництво і право» був присвячений правам підприємців: О.Гусакова «Податковий облік», Т.Говорушко «Малий бізнес», В.Сідун «Економіка підприємництва». Виставка була цікава широкому колу читачів: підприємцям, студентам, бізнесменам.

Анонс: «Нитка Аріадни»
Об'єднання рукоділля "Нитка Аріадни" разом із бібліотекою ім. Едуарда Багрицького розпочинає виставковий проект "Українська вишивка: від традиції до сучасності". Під час спільних виставок ми будемо експанувати роботи сучасних майстринь декоративно-прикладного мистецтва.
Тематика першої виставки "Осінь...", яка відкриється 26 жовтня у бібліотеці ім. Едуарда Багрицького (м. Одеса, вул. Преображенська 35 А) о 15:00.
Об'єднання рукоділля "Нитка Аріадни" буде проводити благодійний збір коштів притулку для тварин "Кошкін дом". Всі бажаючі майстрині можуть прийняти участь у виставці.
Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

22.10 о 15.00: «Белые журавли». Вечір - реквієм за всіх загиблих на всіх війнах. ЦМБ ім. Франко (Книжковий пров., 1а)
20.10 о 10.30: «Спроси у словаря». Бібліотечно-бібліографічне заняття. Філія №25 (Адміральський пр-т, 30)
21.10 о 14.00: «Ода Японії» Читацький форум. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)