Просмотров:321

konst-328 червня в библіотеці №34 пройшла презентація виставки «Наш закон – Конституція». Вона була підготовлена до Дня Конституції України.

Виставка складалася з 5 розділів . 1-розділ носив назву «Права людини в Україні» , в которой біли собрані книги: А.Слюсаренко «Історія української Конституції», С.Ківалов «Основи правознавства України», А.Колодій «Права людини і громадянина в Україні» та ін. В другому розділі «Водне та цивільне право» були зосереджені такі книги як: А.Мучник «Комментарии к Конституции Украині», С.Кивалов «Основі правоведения Украині», В.Процевський «Водне право України», В.Понікаров «Цивільне право» та ін.

Третий розділ «Земельне та житлове право» був присвячений праву по землі та житлу і складався з книг: Правові аспекти приватизації в Україні, О.Федик «Житлове право», Ю Корнєєв «Земельне право та ін.4-й розділ познайомив читачів з книгами, які можуть допомогти вирішити правові проблеми по різним проблемам і носив назву «Домашній адвокат»: Д.Фиолевський «Адвокатура», «Домашній адвокат», В.Гречко «Консти туційне право на особисту власність» та ін.

5-й розділ «Підприємництво і право» був присвячений правам підприємців: О.Гусакова «Податковий облік», Т.Говорушко «Малий бізнес», В.Сідун «Економіка підприємництва». Виставка була цікава широкому колу читачів: підприємцям, студентам, бізнесменам.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

26.05 о 16.00: «Сузір’я митців Одещини». Огляд творів одеських письменників. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
27.05 о 16.00: «Світ сучасного роману». Бібліо-фреш. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
27.05 о 12.00: "Суперновинка". Бібліоекспрес. Філія № 44 (Ю. Фесенка, 7)

Архивы