Просмотров:349

mova-3Що може бути кращим, ніж пригоди? Тільки гарна дружня компанія! Така компанія — учні 7-В классу ОЗОШ №62 зі своїм класним керівником Іриною Шатайло завітали 9 листопада до бібліотеки №42. А пригоди для них організували бібліотекарі.

Розпочалися вони зі знайомства з професією. Бібліотечний урок «Я — білотекар і цим пишаюсь», який провела завідуюча філії Світлана Лазаренко, відповів на безліч питань: як виглядає сучасна бібліотека, яка атмосфера панує тут, які нові ролі й виклики постають перед бібліотеками сьогодні,як стати успішним у своїй профессії. А ще діти зрозуміли, що книга навчає розуму й допомагає розважатись.

Далі був мовознавчий урок «Барви рідної мови», присвячений Дню української мови та писемності. Подорож у часі та знайомство з батьком вітчизняної історії і словесності Нестором-літописцем, автором першої української книги Іваном Котляревським, полум’яне слово Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки донесли до дітей всю красу і неповторність української мови.

Затишок, який панував в бібліотеці, яскраві книжкові виставки, улюблені книги та журнали — все це позитивно вплинуло на настрій учнів. А щоби знання, отримані під час спілкування засвоїлись ще краще, дітям було запропоновано описати свої враження і емоції у домашній творчій роботі.

Діти розповідали про свої літературні уподобання, ділилися враженнями від побаченого у лбібліотеці і щиро дякували за прекрасно проведений час.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.03 о 14.00: «Прогулянки грецькою Одесою».
Краєзнавча година. ЦМБ ім. Івана Франка
(Книжковий провулок, 1а)
23.03 о 13.00: «Поезiя- це завжди неповторнiсть". Поетична година. Філія№ 13 (вул. Геллера, 43)
24.03 о 10.30: «Туберкульоз — справжній ворог.” Урок свідомості. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
25.03 о 16.00: «Різні нації – один народ».
Ретропогляд. (німецькі колоністи на Одещині). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
26.03 о 12.00: «У світі казки, музики та барв». Театральний глобус. Філія №6 (вул. Степова, 66)
26.03 о 13.00: «Сікстинська мадонна». Виставка однієї картини. Арт-година. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

Архивы