Просмотров:505

mova-3Що може бути кращим, ніж пригоди? Тільки гарна дружня компанія! Така компанія — учні 7-В классу ОЗОШ №62 зі своїм класним керівником Іриною Шатайло завітали 9 листопада до бібліотеки №42. А пригоди для них організували бібліотекарі.

Розпочалися вони зі знайомства з професією. Бібліотечний урок «Я — білотекар і цим пишаюсь», який провела завідуюча філії Світлана Лазаренко, відповів на безліч питань: як виглядає сучасна бібліотека, яка атмосфера панує тут, які нові ролі й виклики постають перед бібліотеками сьогодні,як стати успішним у своїй профессії. А ще діти зрозуміли, що книга навчає розуму й допомагає розважатись.

Далі був мовознавчий урок «Барви рідної мови», присвячений Дню української мови та писемності. Подорож у часі та знайомство з батьком вітчизняної історії і словесності Нестором-літописцем, автором першої української книги Іваном Котляревським, полум’яне слово Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки донесли до дітей всю красу і неповторність української мови.

Затишок, який панував в бібліотеці, яскраві книжкові виставки, улюблені книги та журнали — все це позитивно вплинуло на настрій учнів. А щоби знання, отримані під час спілкування засвоїлись ще краще, дітям було запропоновано описати свої враження і емоції у домашній творчій роботі.

Діти розповідали про свої літературні уподобання, ділилися враженнями від побаченого у лбібліотеці і щиро дякували за прекрасно проведений час.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

22.02 о 10.30: «До бібліотеки з книгою». Бібліотечно-бібліографічне заняття для учнів. Філія №25 (Адміральський пр-т, 30)
22.02 о 12.00: Сучасний бібліотечний простір чекає на тебе. Бібліотечний урок. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.02 об 11.00: «Світлий місяць сходить далеко-далеко» І. Липа – літературна вітрина, краєзнавчий анонс (в рамках циклу «Славетні імена української культури»). Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
23.02 о 15.00: «Особистий розвиток, мотивація на успіх». Фестиваль-відкриття «Благословенне місто талановитих людей». Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
24.02 об 11.00: Ласкаво просимо до інтернет простору. «Інформація, сучасність, успіх». Блог «Бібліотекар». Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)
24.02 о 10.00: «Зимові цікавинки». Квест-гра. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
25.02 об 11.00: “Одеса ювілейна”. Презентація краєзнавчого інформаційного куточка ювілейних дат і подій. Філія № 42 (вул. Генерала Петрова, 59а)

Архивы