Просмотров:410

mova-3Що може бути кращим, ніж пригоди? Тільки гарна дружня компанія! Така компанія — учні 7-В классу ОЗОШ №62 зі своїм класним керівником Іриною Шатайло завітали 9 листопада до бібліотеки №42. А пригоди для них організували бібліотекарі.

Розпочалися вони зі знайомства з професією. Бібліотечний урок «Я — білотекар і цим пишаюсь», який провела завідуюча філії Світлана Лазаренко, відповів на безліч питань: як виглядає сучасна бібліотека, яка атмосфера панує тут, які нові ролі й виклики постають перед бібліотеками сьогодні,як стати успішним у своїй профессії. А ще діти зрозуміли, що книга навчає розуму й допомагає розважатись.

Далі був мовознавчий урок «Барви рідної мови», присвячений Дню української мови та писемності. Подорож у часі та знайомство з батьком вітчизняної історії і словесності Нестором-літописцем, автором першої української книги Іваном Котляревським, полум’яне слово Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки донесли до дітей всю красу і неповторність української мови.

Затишок, який панував в бібліотеці, яскраві книжкові виставки, улюблені книги та журнали — все це позитивно вплинуло на настрій учнів. А щоби знання, отримані під час спілкування засвоїлись ще краще, дітям було запропоновано описати свої враження і емоції у домашній творчій роботі.

Діти розповідали про свої літературні уподобання, ділилися враженнями від побаченого у лбібліотеці і щиро дякували за прекрасно проведений час.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

25.07 о 14.00: «ІСАКЕ УОU - Я прийду до вас з тортом». Літературний каламбур до Міжнародного Дня торта. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
25.07 о 15.30: «Оповідь про Хрещення Русі».
Кінематографічна година. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

Архивы