Просмотров:314

mova-3Що може бути кращим, ніж пригоди? Тільки гарна дружня компанія! Така компанія — учні 7-В классу ОЗОШ №62 зі своїм класним керівником Іриною Шатайло завітали 9 листопада до бібліотеки №42. А пригоди для них організували бібліотекарі.

Розпочалися вони зі знайомства з професією. Бібліотечний урок «Я — білотекар і цим пишаюсь», який провела завідуюча філії Світлана Лазаренко, відповів на безліч питань: як виглядає сучасна бібліотека, яка атмосфера панує тут, які нові ролі й виклики постають перед бібліотеками сьогодні,як стати успішним у своїй профессії. А ще діти зрозуміли, що книга навчає розуму й допомагає розважатись.

Далі був мовознавчий урок «Барви рідної мови», присвячений Дню української мови та писемності. Подорож у часі та знайомство з батьком вітчизняної історії і словесності Нестором-літописцем, автором першої української книги Іваном Котляревським, полум’яне слово Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки донесли до дітей всю красу і неповторність української мови.

Затишок, який панував в бібліотеці, яскраві книжкові виставки, улюблені книги та журнали — все це позитивно вплинуло на настрій учнів. А щоби знання, отримані під час спілкування засвоїлись ще краще, дітям було запропоновано описати свої враження і емоції у домашній творчій роботі.

Діти розповідали про свої літературні уподобання, ділилися враженнями від побаченого у лбібліотеці і щиро дякували за прекрасно проведений час.

Анонс: презентація унікального видання «Аліси в країні див»
18 грудня об 11.00 в ЦГБ iм. Франка за підтримки мера мiста відбудеться презентація унікального видання «Аліси в країні див» Льюїса Керролла з ілюстраціями Євгенії Гапчинської та доповненою реальністю.
Видання в повній мірі відображає фантастичну реальність, створену автором цього захоплюючого тексту. Герої книги оживають на її сторінках завдяки використанню технології доповненої реальності. Оживити персонажів та подивитись серію мінімультфільмів можна за допомогою спеціального додатку. Під час презентації книги ви зможете побачити цю магію у дії.
Під час презентації декілька примірників «Аліси в країні див» будуть подаровані Департаменту культри міської ради, Центральній міській бібліотеці, дітям героїв АТО та представникам інших пільгових категорій. Наша адреса: пров. Книжний, 1а
Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

17.12 о 16.00: «Книжки, що стали подією». Огляд-обговорення. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
19.12 об 11.00, 14.00: «Волшебный праздник к нам пришел ». Казка вголос. До дня Святого Миколая Чудотворця. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пр-к, 1а)
19.12 об 11.00: Через поле, через гай , йде до діток Миколай». Свято Миколая Чудотворця. Конкурси, майстер-класи, ігри та подарунки читачам. Філія №29
(Лузанівська, 67)
19.12 о 12.00: «До нас завітай, Святий Миколай!». День Святого Миколая Чудотворця. Веселий конкурс. Філія № 35 (вул. Космонавтів, 23/1)
19.12 об 11.00: «Миколая посмішка ласкава». Благодійна акція до дня пам’яті Святого Миколая. Філія № 42 (вул. Генерала Петрова, 59а)
20.12 о 14.00: «Письменники-гурмани». Гастрономічний екскурс. Літературна кофейня. філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
20.12 о 10.30: «Сокровищница багатств человеческого разума». Бібліотечно-бібліографічне заняття. Філія №25 (Адміральський пр-т, 30)
20.12 об 11.00: «Найкращi публикацii року». Поштамт. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
24.12 о 16.00: «Рік Новий зустрінем разом». Скарбничка веселих розваг. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
24.12 о 16.00: «Готуємось до Новорічного свята» Кулінарнi «Звичаї та традиції Новорічних Свят». Українська вітальня і поради за сторінками журналів.
ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пр-к, 1а)