Просмотров:440

mova-3Що може бути кращим, ніж пригоди? Тільки гарна дружня компанія! Така компанія — учні 7-В классу ОЗОШ №62 зі своїм класним керівником Іриною Шатайло завітали 9 листопада до бібліотеки №42. А пригоди для них організували бібліотекарі.

Розпочалися вони зі знайомства з професією. Бібліотечний урок «Я — білотекар і цим пишаюсь», який провела завідуюча філії Світлана Лазаренко, відповів на безліч питань: як виглядає сучасна бібліотека, яка атмосфера панує тут, які нові ролі й виклики постають перед бібліотеками сьогодні,як стати успішним у своїй профессії. А ще діти зрозуміли, що книга навчає розуму й допомагає розважатись.

Далі був мовознавчий урок «Барви рідної мови», присвячений Дню української мови та писемності. Подорож у часі та знайомство з батьком вітчизняної історії і словесності Нестором-літописцем, автором першої української книги Іваном Котляревським, полум’яне слово Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки донесли до дітей всю красу і неповторність української мови.

Затишок, який панував в бібліотеці, яскраві книжкові виставки, улюблені книги та журнали — все це позитивно вплинуло на настрій учнів. А щоби знання, отримані під час спілкування засвоїлись ще краще, дітям було запропоновано описати свої враження і емоції у домашній творчій роботі.

Діти розповідали про свої літературні уподобання, ділилися враженнями від побаченого у лбібліотеці і щиро дякували за прекрасно проведений час.

Анонс: творча зустріч з поетесою Іриною Денисової

20 жовтня 2018 року в 12.00 читальний зал бібліотеки ім. І.Франка запрошує на творчу зустріч з поетесою Іриною Денисової і презентацію її нової книги «На тлі сталевих кораблів».

Наша адреса: Книжковий пров., 2а

Анонс: літературна вітальня з Анжелою Бантовскою

24 жовтня о 12:00 в бібліотеці-філії № 30 відбудеться літературна вітальня. У вас з’явиться чудова нагода познайомитися з одеською письменницею Анжелою Бантовскою і її творчістю.

Чекаємо вас за адресою: вул. Кримська, 58.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

19.10 об 11.00: «Чи заслуговують вони на Нобелівську премію?» (185 років від Дня народження А.Нобеля). Диспут. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.10 о 14.00: «Альфред Нобель и нобелевские лауреаты-одесситы». Iнформаційна довідка. Філія №32 (Академічна, 5а)

Архивы