Просмотров:1134

litnovinki_1«За літературними новинками – до нас!», – з таким закликом звернулися співробітники бібліотеки №42 по вулиці Генерала Петрова, 59-а до своїх читачів та колег по бібліотечному цеху. Нещодавно шефом бібліотеки №42 став відомий український письменник Богдан Сушинський. І тепер книжковий фонд бібліотеки постійно поповнюється новими творами автора.

З 15 вересня 2014 року у бібліотеці №42 функціонує постійно діючий інформаційний куточок «Наш славетний земляк Богдан Сушинський». Вiн розкриває життєвий шлях та багатогранний талант митця.

Творчість нашого земляка відзначена рядом літературних премій. Зокрема, він лауреат Міжнародної літературної премії ім. Олександра Дюма (1993) та Міжнародної літературної премії Українського козацтва «Лицарське перо» (1998), а також премії ім. Е. Багрицького (1972), республіканської премії ім. М. Посмітного, Міжнародної премії ім. І.Мазепи (1999), премії ім. І.Буніна (2003) та Аркадійської літературної премії.

Богдан Сушинський пише українською та російською мовами. Його твори перекладалися на англійську, французьку, польську, литовську, болгарську, словацьку та інші мови світу.

Тематика творів Богдана Сушинського найрізноманітна. Він – автор циклу романів про Другу світову війну: «Последний из группы Беркута», «Похищение Муссолини», «Черный легион», «Операция цитадель», «Жребий вечности».

Чимало творів присвячено історії України, зокрема, її козацтву. До таких належать «Козацькі вожді України», «Історія Чорноморського козацтва», «Гетьман Мазепа: повернення до Батурина», «Гетьман Виговський: погляд з ХХІ століття». Серед творів – багато філософсько-психологічних, історично-авантюрних і пригодницьких романів: «Три дня в Париже с любимой женщиной», «Білий кінь у сивій долині», «Морава», «У човні посеред всесвіту», «Флотская богиня», «Лазурный берег», «Полюс капитана Скотта». Окрему сторінку його творчості становлять твори для дітей та збірки поезій.

З усіма цими книгами відтепер читачи мають змогу познайомитись у бібліотеці №42.

Відверті розмови за чашкою кави з Яковом Гоппом

17 жовтня о 14.00

Адреса:
ОРІДУ НАДУ при Президентові України
Генуэзская, 22

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

16.10 о 14.00: «Той, хто вмів малювати словом». Караван життя. До 165-річчя Оскара Уайльда.
17.10 о 14.00: «Є одна-єдина гідна людини справа - дізнаватися правду про світ і про своє місце в цьому світі». Освітній проект-лекторій ОРІДУ НАДУ при Президентові України та бібліотеки № 1 ім. Е. Багрицького «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки. (Генуезька вулиця, 22)
21.10 о 12.00: «Цар Давид». Вечір-реквієм. До 45- річчя з дня смерті Ойстраха Д. Ф. Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви