Просмотров:54

 День 14 жовтня вміщує в собі ціле розмаїття свят. Це — свято Покрова Пресвятої Богородиці, день Українського козацтва, день народження УПА та день Захисника Вітчизни.

Напередодні святкової дати бібліотекарі філії №42 запросили своїх відвідувачів позмагатися на козацькому ринзі під назвою «Ті, що бережуть наш спокій».

Козацький ринг — це добра нагода познайомитись із козацькою сторінкою історії України, віддати шану предкам, які ратними подвигами здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність героям сьогодення — українським солдатам, які боронять державу на сході від зазіхань сусіда-агресора.

Відповідаючи на запитання вікторини «Що ти знаєш про козаків?», відвідувачі демонстрували свої знання про устрій Запорізької Січі та військові походи, про звичаї, побут та козацьку культуру.

Цікавим для всіх виявилось завдання, де потрібно було розтлумачити козацькі терміни: що таке «курінь», «пірнач», «гармаш», «струг», «тропак», «бунчук», «чайка», «оселедець», «кирея», «гаківниця».

Читачі різного віку із задоволенням малювали козака по запропонованій схемі. І їх роботи надихали!

Зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби та справитись із усіма завданнями, присутнім допомагала пізнавальна книжкова добірка, де була представлена література, присвячена історії козацтва та сучасним захисникам Вітчизни.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

16.11 о 13.00: «Ми різні, але ми - рівні». Iнтерактивна лекція до Всесвітнього Дня толерантності. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
16.11 о 13.00: «Пам’ять - нескінчена книга». Огляд-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
16.11 о 14.00: «Людина починається з добра» (16 листопада – День толерантності). Година-міркування. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.11 о 10.00: «Пізнай себе». Міжнародний день толерантності. Психологічний тренінг. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
16.11 о 12.00: «Всі ми різні, але рівнi». Година спілкування (До Дня толерантності). Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
18.11 о 16.00: «100 запитань за Одесу» (65 років з дня народження краєзнавця Олега Губаря). Вікторина. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

Архивы