Просмотров:83

evropa-219 травня бібліотека № 44 здійснила експрес-подорож «Пізнаємо Європу разом» з нагоди Дня Європи в Україні. В ній брали участь учні 6-их, 9-их класів школ № 45 i 130.


Бібліотекар Світлана Тихан відзначила, що з 2003 року в Україні в травневі дні проходять різноманітні заходи,присвячені цій даті. Після короткої бесіди про Україну прослухали пісню Катерини Бужинської «Україна — це ми».

Перед тим, як відправитись в якусь країну, діти повинні були відповісти на запитання про неї. З цікавістю слухали про Німеччину, Італію, Угорщину, Румунію, Бельгію, Швецію, Фінляндію. Розповіді супроводжувалися відеорядом. Веселий сміх викликав перегляд мультфільму  про барона Мюнхаузена.
Бібліотекар звернула увагу присутніх на те, що країни Європи для підтримання економічного, політичного, культурного співробітництва, захисту спільних цінностей в Римі в 1957 році обєдналися.   З повагою читачі прослухали » Оду до радості», спільний Гімн Європи і Євросоюзу. Розглянули Прапор ЄС, синє полотнище з 12 зірками по колу, які означають 12 місяців, 12 цифр на циферблаті і 12 апостолів Христа. Обговорили разом перші кроки України до ЄС. Це безвізовий режим, участь України в Євробаченні. Діти називали із задоволенням учасників: Джамалу, Руслану, Вєрку Сердючку. Після прослухування пісні «Європа І Україна» у виконанні Катерини Бужинської відповідали на питання вікторини.
Світлана Тихан представила також літературу розділу  «Книги не мають кордонів». Це Й. Гете «Фауст»,твори А. Ліндгрен, Р. Распе «Пригоди барона Мюнхаузена» і інші. В кінці заходу відвідувачі посмакували» німецькими» канапе і «бельгійським» безе.

Анонс: «Нитка Аріадни»
Об'єднання рукоділля "Нитка Аріадни" разом із бібліотекою ім. Едуарда Багрицького розпочинає виставковий проект "Українська вишивка: від традиції до сучасності". Під час спільних виставок ми будемо експанувати роботи сучасних майстринь декоративно-прикладного мистецтва.
Тематика першої виставки "Осінь...", яка відкриється 26 жовтня у бібліотеці ім. Едуарда Багрицького (м. Одеса, вул. Преображенська 35 А) о 15:00.
Об'єднання рукоділля "Нитка Аріадни" буде проводити благодійний збір коштів притулку для тварин "Кошкін дом". Всі бажаючі майстрині можуть прийняти участь у виставці.
Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

22.10 о 15.00: «Белые журавли». Вечір - реквієм за всіх загиблих на всіх війнах. ЦМБ ім. Франко (Книжковий пров., 1а)
20.10 о 10.30: «Спроси у словаря». Бібліотечно-бібліографічне заняття. Філія №25 (Адміральський пр-т, 30)
21.10 о 14.00: «Ода Японії» Читацький форум. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)