Просмотров:342

shevchenko-210 березня працівники бібліотеки №47 організували та провели  Шевченківський день «Тараса мудрість». В програмі дня була організована і представлена  читачам книжкова виставка «Думи Кобзаря живуть між нами», театралізована вистава «Наймичка» та конкурс на краще читання віршів.

На заході  були  присутні  учні, викладачі, бібліотекарі, батьки дітей. Люди різної вікової категорії і це не дивно, тому щоШевченка знають, люблять  дорослі  і діти.

Про життя та творчість великого митця  Віра Колкер показала відео презентацію. На екрані демонструвались цікаві слайди,які супроводжувались музичними творами.

Протягом вечора учні читали вірші Тараса Шевченка «Мені однаково», «Думи мої,думи мої…», «Садок вишневий коло хати», «Доля». Неперевершеним серед присутніх учнів в читанні віршів Шевченка був, як завжди, Владислав Бериславський, учень 8-б класу.

Проникливо і емоційно звучали патріотичні пісні про Україну. Адже,найперше Шевченко — син України.

Учні 9 класу показали сценки із твору Тараса Шевченка «Наймичка». Діти грали дуже чуттєво. Анастасія Воронцова в ролі наймички Ганни, Владислав Лупа в ролі Марка, Владислав Сапоговський в ролі діда Трохима, Алена Чебаненко в ролі Катерини та інші учасники вистави були нагороджені щирими аплодисментами всіх присутніх в залі.

Захід пройшов дуже цікаво, і це визвало бажання у багатьох присутніх взяти збірку творів Шевченка та перечитати.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви