Просмотров:9

3 червня в бібліотеці №47 ім. Олеся Гончара разом з дітьми молодших класів була проведена гра-вікторина по творчості Корнія Чуковського «Корній Чуковський: що, де, коли?».

Працівники бібліотеки багато зробили для заохочення  дітей до читання влітку. До послуг малечі  в дитячому відділі  розкриті полиці з цікавими  та гарно ілюстрованими книжками. Тематичні виставки допоможуть  їм вибрати  необхідну книжку та розширити свій кругозір .

В школах діють літні табори, і до бібліотеки знову завітали учні. Такі зустрічі  в літній період сприяють підвищенню читацької активності, відпочинку та проведення змістовного дозвілля.

Тетяна Рейда розповіла  про дитячого  письменника  Корнія Чуковського. Діти прийняли участь в вікторині і конкурсах під назвою «Уважні і начитані» та «Чарівна корзинка». Малечі зачитували цитати із видатних і знайомих творів письменника. Всі присутні гуртом, випереджаючи один одного, відгадували героїв  творів Корнія Чуковського.

В  чарівній корзинці були заховані багато іграшок, які придумали і пошили  діти, що займались в театральній студії. Школярі одягнули на пальчики іграшки і почали   ставити сценки, фантазувати та гратися. Всім  було весело і цікаво.

На кінець зустрічі  бібліотекарі побажали малечі відпочивати  та читати книжки з задоволенням.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

16.06 о 13.00: «Батьківське слово». (Міжнародний день батька). Інформаційна-виховна година. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
17.06 о 10.00: "Подорож у країну Журляндію". Урок-мандрівка. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
18.06 об 11.00: «Сказка о Царе Салтане и о прекрасной царевне Лебеди». Поетичні хвилинки – гучні читання учнів. (185 років казки О. С. Пушкіна). Філія № 3 (вул. Городська, 40а)
18.06 о 10.30: «Життя поруч з нами». До Всесвітнього дня тварин. Виставка-гра. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)

Архіви