Просмотров:111

3 червня в бібліотеці №47 ім. Олеся Гончара разом з дітьми молодших класів була проведена гра-вікторина по творчості Корнія Чуковського «Корній Чуковський: що, де, коли?».

Працівники бібліотеки багато зробили для заохочення  дітей до читання влітку. До послуг малечі  в дитячому відділі  розкриті полиці з цікавими  та гарно ілюстрованими книжками. Тематичні виставки допоможуть  їм вибрати  необхідну книжку та розширити свій кругозір .

В школах діють літні табори, і до бібліотеки знову завітали учні. Такі зустрічі  в літній період сприяють підвищенню читацької активності, відпочинку та проведення змістовного дозвілля.

Тетяна Рейда розповіла  про дитячого  письменника  Корнія Чуковського. Діти прийняли участь в вікторині і конкурсах під назвою «Уважні і начитані» та «Чарівна корзинка». Малечі зачитували цитати із видатних і знайомих творів письменника. Всі присутні гуртом, випереджаючи один одного, відгадували героїв  творів Корнія Чуковського.

В  чарівній корзинці були заховані багато іграшок, які придумали і пошили  діти, що займались в театральній студії. Школярі одягнули на пальчики іграшки і почали   ставити сценки, фантазувати та гратися. Всім  було весело і цікаво.

На кінець зустрічі  бібліотекарі побажали малечі відпочивати  та читати книжки з задоволенням.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви