Просмотров:110

23 лютого працівники бібліотеки №47 приймали участь в проведенні свята «О мово моя – душа голосна України» до Міжнародного дня рідної мови. В  заході приймали участь учні 5-7 и 9-х класів школи №78.

З вступним словом виступила Ірина Топільська. Вона розповіла про історію розвитку  української мови в нашій країні, про роль Шевченка і Івана Франко в процесі становлення літературної мови. Велику організаторську роботу в проведенні свята зробили викладачі Ольга Кудлаєнко і вчителька української мови і літератури Людмила Кулік.

Учні 7-А класу Олексій Кудлаєнко, Матвій Крилов, Марія Чибисова, Даніїл Шевченко, Андрій Подоба, Даніїл Бондарь та iншi  декламували вірші Лесі Українки, Тараса Шевченка, сучасних українських авторів. Віталіна Кобилинська і Ніколь Доброва представили байки Глібова і Глазового. Олександр Олесь і Віталій Літвинюк ,учні 9-Б класу, прочитали вірш  Олександра Олеся «Рідна мова в рідній школі».

Протягом всього свята  лунала музика. Учні  дитячої музичної  школи під керівництвом Катерини Семенової, викладача вокалу, показали свої талановито виконані  номери. Даша Полякова проспівала пісню «Це моя Вкраїна» та «Карпати». Діана Рощина своїм співом підняла настрій у всіх присутніх. Під гучні аплодисменти публіки вона співала пісні «Пташечка» і «Мова єднання». Крім віршів і пісень, в залі звучала мелодійна  музика бандури: Ліза Томіна виконала  «Маленький етюд».

В  читальному залі бібліотеки  панувала  дуже   весела і дружня обстановка. Періодично всі дружньо співали пісні, гучно аплодували своїм товаришам. В кінці заходу Ірина Топільська і всі викладачі школи №78 подякували один  одному за участь в проведенні цього гарного свята, свята рідної мови.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

19.07 о 15.00: «Серед дітей» (Педагоги – ювіляри 2018 року). Інформаційний огляд. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
25.07 о 12.00: «Доля нащадків Маразлі». Краєзнавча зустріч. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.07 о 14.00: «ІСАКЕ УОU - Я прийду до вас з тортом». Літературний каламбур до Міжнародного Дня торта. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
25.07 о 15.30: «Оповідь про Хрещення Русі».
Кінематографічна година. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

Выставка «Одесса глазами детей»

С 14 по 28 июля в библиотеке №33 будет проходить выставка работ юных художников «Одесса глазами детей».

Приглашаем всех желающих по адресу: Французский бульвар, 22.

Архивы