Просмотров:124

18 квітня бібліотека №47 провела годину спілкування на тему «Вони підкорили космос» до дня, коли все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. На захід були запрошені учні молодших класів ОСШ №78.

З вступним словом виступила Тетяна Рейда, яка розповіла  присутнім в читальному залі історію святкування свята, познайомила з учнів з автобіографічними даними видатних конструкторів ракетно-космічної техніки та з людьми, які підкорили космос.

Вікторія Лунгу, Ірина Топільська та Юлія Северюхіна показали і прокоментували відео презентації «Галактика і космос» та «Космічний транспорт». Це була своєрідна подорож по незвіданим планетам. Діти через відеопрезентації відкрили для себе загадковий  світ зірок  та планет. За  допомогою слайдів вони зрозуміли, що цей зоряний світ став ближчим і доступнішим для всіх, тільки з проникненням людини в космічний простір.

Бібліотекарі підготували загадки  «Планета загадок» та провели гру «Літає – не літає». На екрані  почергово демонструвались предмети, і діти вигукували, що літає, а що ні. Всім було весело і цікаво.

Ренат  Алієв, Сандра Нестеренко, Софія Петрик, Майя Раца, учні 4-го класу, прочитали вірші про космос — «Дорога в космос» Бориса Олійника, «Небо зорями пленіє» Наталії Козленко, «Ми збираємось в політ» Грицька Бойко та вірші Джанні Родарі.

Проведена година спілкування була цікава і корисна для всіх.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви