Просмотров:80

7 березня  працівники бібліотеки, школярі, матері та бабусі зібрались разом, всією класною родиною  в 1-Б класі ОСШ №69.  Свято 8 Березня проходило під назвою «Жінки, це свято для вас!» .

З першим словом виступила Наталія Беліменко, класний керівник. В своєму виступі вона привітала всіх присутніх з святом 8 Березня, розповіла про історію та традиції  його святкування. Вона наголосила на тому, що «жінка – це у першу чергу матір. А сила материнської любові ще не пізнана до кінця, хоч оспівана у сотнях, а може, тисячах поетичних творах. Для кожної матері єдиною втіхою завжди залишаються діти. У них вона знаходить радість, ними пишається, ними живе».

Далі свято  продовжили діти. Протягом всього заходу учні читали вірші  та співали пісні , показуючи як  вони шанують   своїх матусь  за їх ласку і любов. Вірші читали Настя Дончева, Маруся Дончак, Ксенія Соколова. Ксенія Федорова і Даніїл Корчевський заспівали пісню «Дівчина-весна». Всі дружньо заспівали «Пісню про матір».

Артем Борисов виступив в ролі Карлсона, висловлюючи гарні побажання жінкам.

Особлива увага з боку дітей була приділена  бабусям, які, в свою чергу,  залюбки приймали   найкращі  вітання  і  добрі  побажання. Дома діти намалювали букети з квітами і ці малюнки подарували своїм рідним мамам та бабусям.

В кінці заходу всі присутні дружньо привітали жінку-вчителя, щиро вшанували  її роботу та  побажали найкращі  вітання.

Батьки  побажали всім  присутнім любові, наголошуючи на  тому, що в ній сила людини.  На кінець дороговказ для всіх: «Пам’ятати про те, що життя прекрасне, бо воно саме по собі вже є дивом».

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

27.03 о 14.30: «Книга – твій друг і помічник. Бережи її». Бібліотечний урок. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
27.03 о 12.30: «Театральне закулісьє». Зустріч з актором. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
27.03 о 16.00: «Слово про театр». Інтернет-подорож. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
30.03 об 11.00: Акція: «Потурбуйся про птахів». До міжнародного дня птахів. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
30.03 о 12.00: «Як користуватися алфавітним каталогом». Бібліоурок. Філія № 44 (Ю. Фесенка, 7)
31.03 о 13.00: «Український маг і романтик: Микола Гоголь». Літературний огляд. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы