Просмотров:172

7 березня  працівники бібліотеки, школярі, матері та бабусі зібрались разом, всією класною родиною  в 1-Б класі ОСШ №69.  Свято 8 Березня проходило під назвою «Жінки, це свято для вас!» .

З першим словом виступила Наталія Беліменко, класний керівник. В своєму виступі вона привітала всіх присутніх з святом 8 Березня, розповіла про історію та традиції  його святкування. Вона наголосила на тому, що «жінка – це у першу чергу матір. А сила материнської любові ще не пізнана до кінця, хоч оспівана у сотнях, а може, тисячах поетичних творах. Для кожної матері єдиною втіхою завжди залишаються діти. У них вона знаходить радість, ними пишається, ними живе».

Далі свято  продовжили діти. Протягом всього заходу учні читали вірші  та співали пісні , показуючи як  вони шанують   своїх матусь  за їх ласку і любов. Вірші читали Настя Дончева, Маруся Дончак, Ксенія Соколова. Ксенія Федорова і Даніїл Корчевський заспівали пісню «Дівчина-весна». Всі дружньо заспівали «Пісню про матір».

Артем Борисов виступив в ролі Карлсона, висловлюючи гарні побажання жінкам.

Особлива увага з боку дітей була приділена  бабусям, які, в свою чергу,  залюбки приймали   найкращі  вітання  і  добрі  побажання. Дома діти намалювали букети з квітами і ці малюнки подарували своїм рідним мамам та бабусям.

В кінці заходу всі присутні дружньо привітали жінку-вчителя, щиро вшанували  її роботу та  побажали найкращі  вітання.

Батьки  побажали всім  присутнім любові, наголошуючи на  тому, що в ній сила людини.  На кінець дороговказ для всіх: «Пам’ятати про те, що життя прекрасне, бо воно саме по собі вже є дивом».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

16.08 о 12.00: «Мрія великих предків». Пізнавальна година. До Дня Українського Прапора і Незалежності України. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
16.08 о 12.00: «Не залишай їх на вулиці самих!». Благодійна акція. До Всесвітнього дня безпритульних тварин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
17.08 о 16.00: «Вони потребують допомоги». Урок доброти. До Всесвітнього дня безпритульних тварин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
18.08 о 17.00: «Прийшов Спас – пішло літо від нас». Українські вечорниці. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
18.08 о 14.00: «Замислитися про вічне» Релігійний калейдоскоп – християнські свята у серпні. Бесіда-посвята. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
20.08 о 13.00: «Читати означає існувати!». Флешбук. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.08 о 14.00: «Єдина! Вільна! Неподільна!». Тематичний огляд. До дня Незалежності України. Філія №6 (Степова, 66)
21.08 о 16.00: «Краса і велич символів державних». Ретропогляд. (День Державного Прапора). Філія №33 (Французький бульвар, 22)

Архіви