Просмотров:202

7 березня  працівники бібліотеки, школярі, матері та бабусі зібрались разом, всією класною родиною  в 1-Б класі ОСШ №69.  Свято 8 Березня проходило під назвою «Жінки, це свято для вас!» .

З першим словом виступила Наталія Беліменко, класний керівник. В своєму виступі вона привітала всіх присутніх з святом 8 Березня, розповіла про історію та традиції  його святкування. Вона наголосила на тому, що «жінка – це у першу чергу матір. А сила материнської любові ще не пізнана до кінця, хоч оспівана у сотнях, а може, тисячах поетичних творах. Для кожної матері єдиною втіхою завжди залишаються діти. У них вона знаходить радість, ними пишається, ними живе».

Далі свято  продовжили діти. Протягом всього заходу учні читали вірші  та співали пісні , показуючи як  вони шанують   своїх матусь  за їх ласку і любов. Вірші читали Настя Дончева, Маруся Дончак, Ксенія Соколова. Ксенія Федорова і Даніїл Корчевський заспівали пісню «Дівчина-весна». Всі дружньо заспівали «Пісню про матір».

Артем Борисов виступив в ролі Карлсона, висловлюючи гарні побажання жінкам.

Особлива увага з боку дітей була приділена  бабусям, які, в свою чергу,  залюбки приймали   найкращі  вітання  і  добрі  побажання. Дома діти намалювали букети з квітами і ці малюнки подарували своїм рідним мамам та бабусям.

В кінці заходу всі присутні дружньо привітали жінку-вчителя, щиро вшанували  її роботу та  побажали найкращі  вітання.

Батьки  побажали всім  присутнім любові, наголошуючи на  тому, що в ній сила людини.  На кінець дороговказ для всіх: «Пам’ятати про те, що життя прекрасне, бо воно саме по собі вже є дивом».

Відверті розмови за чашкою кави з Яковом Гоппом

17 жовтня о 14.00

Адреса:
ОРІДУ НАДУ при Президентові України
Генуэзская, 22

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

12.10 об 11.00: «Бути щасливою дуже легко» - Туве Янсон. Свайп-тренінг у жіночому клубі «Лада». Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
12.10 о 12.00: Бібліографічний огляд нових надходжень. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
12.10 о 14.00: «Свято воїнів і прощення». Історичний репортаж. До Дня Покрови Пресвятої Богородиці, захисника Вітчизни та українського козацтва. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
12.10 о 16.00: «Козацька слава». Історичний репортаж. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
12.10 об 11.00: «Стала слава козацька — славою України». Мандрівка у минуле. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
13.10 о 13.00: «Покрова – свято козацьке». Урок мужності. Філія №29 (Лузанівська, 67)
14.10 о 14.00: «Ми роду козацького діти, Землі Української цвіт». Медіапрезентація до Покрови, Дня козацтва і захисника України. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)

Архіви