Просмотров:153

27 травня працівники бібліотеки №47  провели   бібліотечний урок «Любіть книгу і цінуйте бібліотеку» для  першокласників  школи «Майбуття». Школа «Майбуття» уже багато років є незмінним партнером сімейної бібліотеки в роботі пропаганди книги та формуванні читацьких інтересів у дітей.

Головна ціль проведення уроку – познайомити дітей з бібліотекою, розповісти про книгу та сприяти розширенню їх читацького кругозору. А познайомитися малечі  з книгою допомогли добірка художньої літератури  про  казки, тварин; відповіді на загадки та участь у  іграх та забавах. Смішні та забавні  відео «Загадки-обманки» та « Тести на логічне мислення»додали  всім присутнім гарного настрою.

В своєму виступі Вікторія Лунгу познайомила  школярів з бібліотекою, звернула увагу дітей на історію  розвитку книжки та загальними рубриками  уроку: «Бібліотека пропонує» ,«Збережемо книгу» та «Заповідь читача». Бібліотекар ознайомила маленьких читайликів з новинками літератури. Ці книги досить цікаві, вони містять чимало яскравих ілюстрацій, легкі для сприйняття тексти. Діти взяли участь у бібліовікторині  «З якої казки?».

Діти спостерігали, вигадували, фантазували, виступали та розгадували загадки. Серед самих активних школярів були Ксенія Паніот, Кіра Баранюк та Роман Шарпіло.

В кінці Вікторія Лунгу закликала дітей до читання в літній  період часу та з дитячих років бережливо відноситися до кожної книги.

Тетяна Осипенко, класний керівник 1-В класу, щиро подякувала бібліотекарям за цікавий та пізнавальний урок.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

20.11 о 15.00: «Відкриваємо серця для добра». День доброти. Філія №29 (Лузанівська, 67)
21.11 о 14.00: «Цікаві події в історії». Інформаційний огляд. До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.11 об 11.00: «Пам`яті героїв Майдану». Година вшанування. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
21.11 о 14.00: «Екологія гідності, свобода совісті». Подорож у минуле. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.11 о 12.00: «Трагедія і біль 30-х». Кіноподорож в минуле. До Дня Голодомору. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
25.11 о 14.00: «Скорботна свічка пам`яті святої». Урок мужності до дня голодомору в Україні. Філія №29 (Лузанівська, 67)

Архіви