Просмотров:108

27 травня працівники бібліотеки №47  провели   бібліотечний урок «Любіть книгу і цінуйте бібліотеку» для  першокласників  школи «Майбуття». Школа «Майбуття» уже багато років є незмінним партнером сімейної бібліотеки в роботі пропаганди книги та формуванні читацьких інтересів у дітей.

Головна ціль проведення уроку — познайомити дітей з бібліотекою, розповісти про книгу та сприяти розширенню їх читацького кругозору. А познайомитися малечі  з книгою допомогли добірка художньої літератури  про  казки, тварин; відповіді на загадки та участь у  іграх та забавах. Смішні та забавні  відео «Загадки-обманки» та « Тести на логічне мислення»додали  всім присутнім гарного настрою.

В своєму виступі Вікторія Лунгу познайомила  школярів з бібліотекою, звернула увагу дітей на історію  розвитку книжки та загальними рубриками  уроку: «Бібліотека пропонує» ,«Збережемо книгу» та «Заповідь читача». Бібліотекар ознайомила маленьких читайликів з новинками літератури. Ці книги досить цікаві, вони містять чимало яскравих ілюстрацій, легкі для сприйняття тексти. Діти взяли участь у бібліовікторині  «З якої казки?».

Діти спостерігали, вигадували, фантазували, виступали та розгадували загадки. Серед самих активних школярів були Ксенія Паніот, Кіра Баранюк та Роман Шарпіло.

В кінці Вікторія Лунгу закликала дітей до читання в літній  період часу та з дитячих років бережливо відноситися до кожної книги.

Тетяна Осипенко, класний керівник 1-В класу, щиро подякувала бібліотекарям за цікавий та пізнавальний урок.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви