Просмотров:34

«100 рецептів народної медицини» — під такою назвою в бібліотеці ім. І. Франка відбулась зустріч з учнями школи №118 школи.  Співробітники відділу абонемента поставили за мету ознайомити учнів з лікарськими рослинами, рослинами – символами України, показати лікувальний вплив рослин на здоров’я людини, заохотити дітей до самостійного читання літератури про цілющі трави та їх властивості, зацікавити фізіотерапією.

Для цього в залі була обладнана виставка із книг про лікарські рослини (сто рецептів народної медицини, легенди, оповіді про цікаві рецепти, народознавча література, фотоальбом лікарських рослин та іншi), яка мала назву «Лікуймося без ліків». Щоб присутні наяву побачили лікарські трави, овочі, рецепти народної медицини, була підготована інформаційна виставка-інсталяція, виставка-порада «100 рецептів народної медицини», фіто-бар із напоями та фіто-чаями, пучечки лікарських трав, мед, сіль, сало, сир та все, чим користуються в народній медицині.

Бібліотекар абонементу Лариса Денисенко познайомила присутніх і презентувала виставки, а також розповіла дітям про український віночок ,який складається з 12 квітів. Він не тільки є красивий, а й оберіг, знахар душі, в ньому є така сила, що біль знімає і волосся береже.

Для учнів були показані відеоролики «Лікарські рослини України», «Рослини – символи України», підготовлені відділом інформаційно-бібліотечних технологій. Присутні також відгадували загадки про лікарські ягоди, ділилися своїми знаннями: які лікарські трави вони знають, і що запам’ятали з почутого.

В кінці заходу школярів пригостили цілющим заспокійливим чаєм, щоб вони завжди були чемними, ніколи не сварились, добре вчились і сон щоб був міцний.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

22.02 о 12.00: «Слово – носій добра, а мова істина та краса душі людини». Музично-розважальний лінгвоурок. Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)
25.02 о 16.00: «Ключі до бібліотечних скарбів». Бібліографічний урок. Філія №33 (Французький бульвар, 22)

Архивы