Просмотров:294

19 лютого – день народження бібліотеки ім. Івана Франка. 128 років тому, в 13 годин дня, у вівторок (як і в цьому році), вона вперше відкрила свої двері для читачів. Всі 128 років (за винятком двох тижнів в громадянську війну і періоду окупації) наша бібліотека з радістю, увагою і повагою зустрічає читачів.

Нинішні співробітники дбайливо ставляться до історії бібліотеки і всіляко популяризують її, залучаючи нових читачів.

З ранку будівля причепурилася – вхід був прикрашений різнокольоровими стрічками відповідно до трьох кольорів прапора Одеси.
Першими відвідувачами були шкільні бібліотекарі Одеської області, які зібралися на черговий семінар. Вони почули про історію бібліотеки і її діяльності як головної бібліотеки міської системи для дорослих, яка включає 20 філій.

Трохи пізніше на свято бібліотеки прийшли учні школи-інтернату №6, багаторічного, надійного і відповідального партнера (заступник директора з виховної роботи – Городечна А.М.) з яким співпрацює краєзнавчий відділ.

Учні почули розповідь про людей, безпосередньо пов’язаних з відкриттям бібліотеки. Григорій Григорович Маразлі на свої власні кошти побудував безплатну народну читальню і подарував її місту. Меморіальна дошка, що повідомляє про цей факт, вже кілька років висить біля входу в бібліотеку.

Автор цієї красивої, затишної, компактної будівлі – архітектор Юрій Дмитренко, чия спадщина в місті налічує кілька десятків творів. При погляді на них безпомилково можна впізнати руку майстра.

Гість – Володимир Миколайович Михайленко – в 1940-1950-і роки жив поруч з бібліотекою, в сусідньому будинку. Він поділився своїми спогадами про роки окупації Одеси і відновленню бібліотеки після визволення міста.

Привітати бібліотеку з днем ​​народження прийшли справжні одеські пірати з клубу «Пузата акула». Їх виступ викликав і посмішки, і оплески.
Завершилася зустріч, як і належить в день народження, солодким частуванням всіх гостей.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви