Юнацький абонемент бібліотеки-філіалу №7 ім. І. П. Гайдаєнко провів літературну годину «Книга, яка мене вразила». На заході йшлося про хіти читацького смаку.

Спілкування з читачами проходило в легкій, невимушеній формі. Кожен розповів про свої особисті враження від прочитаного. Навіть якщо людина не любить читати, в неї все одно є хоч одна улюблена книга, яка назавжди врізалась в пам’ять, вразила, щось змінила в поведінці і характері.

Читачка Людмила Кашникова – студентка ОНУ ім. Мечникова -розповіла про книгу Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита», яка назавжди залишиться в її житті, і кожен раз її перечитуючи, знаходить в ній щось нове для себе. Кожен персонаж в книзі унікальний і неповторний, а в деяких зібрані образи не просто однієї людини, а, цілих поколінь і класів людей, наприклад, поета Бездомного, або критика Латунського. Читачка розповіла, що книга багато чого її навчила – цінувати справжню любов, задуматися, чи існує абсолютне добро і абсолютне зло. Вона вдячна Михайлу Булгакову за те, що він створив такий роман, який вмістив в собі фантастику, сатиру, релігію.

Книга, яка не старіє і буде цікавою ще для багатьох поколінь читачів. Книга може зіграти ключову роль в житті людини, тому іноді говорять : «Ця книга перевернула все моє життя». Всі читачі розповіли, що люблять читати. Це і «Понеділок починається в суботу», книга, яка заслужено вважається вершиною творчості братів Стругацьких, і Рея Бредбері «451° по Фаренгейту», і «Над прірвою в житі» Джерома Селінджера, «Три товариші» Эріх Марія Ремарка, книги Стівена Кінга, Пауло Коельо, Дена Брауна.

Сподобалась читачам книга Маркуса Зузака «Крадійка книжок» — про дівчину, яка в роки 2-ї Світової війни втратила родину, і яка не уявляє свого життя без книжок і готова навіть їх красти, щоб знову опинитись в інших світах, в той час, як смерть стоїть за її спиною. Дуже популярні книжки Дейла Карнегі «Як здобувати друзів…», Річарда Баха «Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон», Гарсіа Маркеса «Сто років самотності».

Всі ці книжки і багато інших бібліотекарі представили на книжній виставці, яка користується великим попитом.

Запрошуємо на заходи з 26 по 31 березня

29 березня, п’ятниця

14.00 «Лицар морської галузі». Віртуальний круїз кают-компанії «Морська бібліотека Одеси» до 115-річчя від дня народження новатора на морському транспорті Олексія Данченка. Філія № 2 (вул. Градоначальницька, 9)

11.00. «Палітра нових надходжень». Бібліографічний огляд. Філія № 25 (Адміральський пр-т, 30)