Просмотров:29

12 березня в читальній залі Одеської бібліотеки№28 відбувся літературно-музичний вечір «Пливе у часі крізь віки, творить слова могутні навіки!». Вiн був присвячений до до 205-ліття від дня народження Великого Кобзаря.

Учасниками заходу стали учні Приморського ліцею міста Одеса.  Бібліотекарі провели для них презентацію «Тарас Шевченко – провісник долі України». Затамувавши подих, присутні слухали про Шевченка не лише борця, а й ніжного й вразливого душею, чистого серцем лірика.

Бібліотекарі вдало переплели виставку книг, презентацію із виразним читанням та інсценізацією уривків з поем Шевченка. Присутні знайомились з іменами жінок, які в різний період полонили серце Великого Кобзаря.

Діти пізнавали Шевченка не тільки як геніального народного мислителя, основоположника нової української літератури, а й як великого художника. Учні декламували вірші, читали уривки із «Кобзаря» та переглядали ілюстровані малюнки Т. Г. Шевченка. Також захід прикрасили малюнки на творчість Шевченка «Шевченкова творчість, очима дітей» вихованців творчої студії «Моряна»

До заходу бібліотекарями була оформлена яскрава книжкова виставка під назвою «Пливе у часі крізь віки, творить слова могутні навіки!» за розділами:

  • шляхами Тарасової долі,
  • Слава Шевченка – слава України,
  • Крізь віки він будить дух народу.

На виставці були представлені книги про життя та творчість Т. Г. Шевченка, а також його твори. Виставка зацікавила не тільки присутніх учнів, а й багатьох відвідувачів бібліотеки.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

27.03 о 14.30: «Книга – твій друг і помічник. Бережи її». Бібліотечний урок. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
27.03 о 12.30: «Театральне закулісьє». Зустріч з актором. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
27.03 о 16.00: «Слово про театр». Інтернет-подорож. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
30.03 об 11.00: Акція: «Потурбуйся про птахів». До міжнародного дня птахів. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
30.03 о 12.00: «Як користуватися алфавітним каталогом». Бібліоурок. Філія № 44 (Ю. Фесенка, 7)
31.03 о 13.00: «Український маг і романтик: Микола Гоголь». Літературний огляд. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы