Просмотров:411

26 вересня в бібліотеці № 30 відбувся цикл заходів «Книжки, що стали подією», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек, який відзначається 30 вересня. Відвідувачами і учасниками стали читачі бібліотеки різного віку, вихованці дитячого садка «Жирафенок» та перехожі Кримського бульвару.

Цей день почався дуже позитивно і радісно. В бібліотеку завітали вихованці приватного дитячого садка «Жирафенок». Для веселих дітлахів бібліотекарі організували екскурсію по книжковому дому. Вони розповіли дітям про книжкові фонди, а також показали, як орієнтуватися в цьому різноманітному і захоплюючому книжковому світі. Малюки дізналися про правила користування бібліотекою та про проведення бібліотекарями заходів.

Діти з цікавістю розглядали книжкові виставки та стелажі з книгами в абонементі і читальному залі, а в куточку дитячого читання вони познайомилися з яскравими ілюстрованими книжковими виданнями для дітей та барвистими дитячими журналами. Після екскурсії усі  із задоволенням записалися в бібліотеку і взяли почитати книги додому.

Потім у відділі абонемента для читачів і відвідувачів бібліотеки відбулася презентація книжкової виставки «Книжки, що стали подією». Бібліотекар Ніна Удалова провела для гостей заходу огляд по цій книжкової експозиції. Вона розповіла, які книги цього року є найбільш популярні у читачів. У жанрі фентезі, наприклад,  це такі книги: М. Завойчинська, «Вища школа бібліотекарів», О. Петрова «Прокляте везіння», О. Пашніна «Брехуха», Е. Старухін «Лісовик», К. Ізмайлова «Випадок з практики», Н. Кузьміна «Магіня для емісара». А в жанрі детектива – Б. Акунін «Не прощаюся», Тесс Геррітсен «Смерть під ножем хірурга», М. Очаковська «Книга передбачених доль», Д. Конноллі «Темна лощина», Ж.-К. Гранже «Політ лелек» та інші. По завершенні огляду бібліотекар порекомендувала всім бажаючим почитати ці цікаві книги.

А ще в цей день бібліотекарями був організован буккросинг на Кримському бульварі. Для залучення читачів до бібліотеки в кожну книгу були вкладені рекламні закладки з адресою бібліотеки-філії № 30. В ході буккросингу бібліотекарі дарували книги перехожим і відпочиваючим на лавках людям, розповідали про заходи, що проводяться бібліотекою-філією № 30, про книжкові фонди, про те, як корисно багато читати. Багато учасників акції виявили бажання записатися в бібліотеку.

Для жителів Суворовського району ця рекламна акція проводиться бібліотекарями з 2013 року. Буккросинг на Кримському бульварі вже став доброю традицією, яка показує, що люди з великим задоволенням читають художню літературу.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

21.07 о 14.00: «І сонце сходить». Бібліо-огляд. До 120-рiччя Ернеста Хемінгуея. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
22.07 об 11.00: «В Одессу…меня влечет неведомая сила». Інформ-досьє. До130-річчя перебування А. Чехова в Одесі. Філія №32 (Академічна, 5а)
23.07 об 11.00: П`ять хвилин зі світом природи. Всесвітній день китів і дельфінів. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
24.07 о 13.00: «Свято души моєї» Творчість наших читачів. Бенефіс авторів. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
24.07 о 15.30: «Сторінки минулого твого, Україно!». Відеоподорож. До Дня рівноапостольного князя Володимира Великого – хрестителя Київської Русі. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
24.07 о 13.00: «Сучасна молодь обирає книгу!». Книжковий дрес-код. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
24.07 о 12.00: Утьосовськi читання. За участю Олександра Галяса. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви