Просмотров:57

26 вересня в бібліотеці № 30 відбувся цикл заходів «Книжки, що стали подією», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек, який відзначається 30 вересня. Відвідувачами і учасниками стали читачі бібліотеки різного віку, вихованці дитячого садка «Жирафенок» та перехожі Кримського бульвару.

Цей день почався дуже позитивно і радісно. В бібліотеку завітали вихованці приватного дитячого садка «Жирафенок». Для веселих дітлахів бібліотекарі організували екскурсію по книжковому дому. Вони розповіли дітям про книжкові фонди, а також показали, як орієнтуватися в цьому різноманітному і захоплюючому книжковому світі. Малюки дізналися про правила користування бібліотекою та про проведення бібліотекарями заходів.

Діти з цікавістю розглядали книжкові виставки та стелажі з книгами в абонементі і читальному залі, а в куточку дитячого читання вони познайомилися з яскравими ілюстрованими книжковими виданнями для дітей та барвистими дитячими журналами. Після екскурсії усі  із задоволенням записалися в бібліотеку і взяли почитати книги додому.

Потім у відділі абонемента для читачів і відвідувачів бібліотеки відбулася презентація книжкової виставки «Книжки, що стали подією». Бібліотекар Ніна Удалова провела для гостей заходу огляд по цій книжкової експозиції. Вона розповіла, які книги цього року є найбільш популярні у читачів. У жанрі фентезі, наприклад,  це такі книги: М. Завойчинська, «Вища школа бібліотекарів», О. Петрова «Прокляте везіння», О. Пашніна «Брехуха», Е. Старухін «Лісовик», К. Ізмайлова «Випадок з практики», Н. Кузьміна «Магіня для емісара». А в жанрі детектива – Б. Акунін «Не прощаюся», Тесс Геррітсен «Смерть під ножем хірурга», М. Очаковська «Книга передбачених доль», Д. Конноллі «Темна лощина», Ж.-К. Гранже «Політ лелек» та інші. По завершенні огляду бібліотекар порекомендувала всім бажаючим почитати ці цікаві книги.

А ще в цей день бібліотекарями був організован буккросинг на Кримському бульварі. Для залучення читачів до бібліотеки в кожну книгу були вкладені рекламні закладки з адресою бібліотеки-філії № 30. В ході буккросингу бібліотекарі дарували книги перехожим і відпочиваючим на лавках людям, розповідали про заходи, що проводяться бібліотекою-філією № 30, про книжкові фонди, про те, як корисно багато читати. Багато учасників акції виявили бажання записатися в бібліотеку.

Для жителів Суворовського району ця рекламна акція проводиться бібліотекарями з 2013 року. Буккросинг на Кримському бульварі вже став доброю традицією, яка показує, що люди з великим задоволенням читають художню літературу.

Анонс: літературна вітальня з Анжелою Бантовською

24 жовтня о 12:00 в бібліотеці-філії № 30 відбудеться літературна вітальня. У вас з’явиться чудова нагода познайомитися з одеською письменницею Анжелою Бантовською та її творчістю.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Кримська, 58.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.10 о 13.00: «Добрий світ забутих книжок». Ретро-огляд. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
24.10 о 12.00: «Назавжди в пам’яті народній». Урок історії. До Дня визволення України. Філія №7
(вул. Ген. Бочарова, 14)
26.10 о 14.00: «За Україну, за її долю і честь і волю, за народ»!» Літературна панорама до Дня визволення України. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 14.15: «Море - наше багатство». Час екології. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 12.00: Ехо пам’яті нашої». Урок-реквієм. Філія №6 (Степова, 66)
26.10 о 13.00: «Розкажу про тебе, Україно". Історична година. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
27.10 о 16.00: «Фантастичний детектив». Гурман-вечір. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
28.10 о 16.00: «Під червоними вітрилами». Літературне досьє (Творчість О. Гріна). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
29.10 об 11.00: «Самое синее в мире…» (Міжнародний день Чорного моря). Екологічна подорож. Філія №32 (Академічна, 5а)

Архивы