Просмотров:26

До Дня незалежності України фiлiя №28 провела виїзний книжково-ілюстрований інформ-дайджест «З Україною в серці». Бібліотекари відвідали пенсійний фонд Приморського району, де органiзували інформаційну та пізнавальну зустріч.

Захід під назвою «Ми народжені вільними на своїй землі. Ми були, ми є і ми будемо!» був присвячений державним святам. Бібліотекари наголосили на вагоме значення свят Державного прапора та Незалежності України, провели мандрівку в славні періоди історії нашого народу, розповіли про національні та народні символи України.

Співробітники пенсійного фонду дізналися, що провісниками і предтечами суверенної України стали І.Франко, В.Винниченко, М.Грушевський, книги яких представлені на книжково-ілюстрованій виставці.  Ця лекція мала великий запит, бо їм скоро здавати іспит з державної мови та історії.

Книги серії „Особистість і доба” представляють відомих державних діячів часів Київської Русі. У книгах „Історія українського козацтва”(нариси у 2-х томах), „Козацькі вожді України” Б.Сушинського, „Незнайома Кліо. Таємниці української історії. Козацька доба” розкрито історію українського козацтва як етапу на шляху до незалежності. Про найславніших жінок нашої землі і їх внесок у боротьбу за незалежність розповідає книга „Українки в історії”.  Розділ „Шляхи економічного зростання” представляє нові видання з питань економіки, бізнесу, підприємництва.

Бібліотека №28 залюбки принесли книги та розповіла про них. Також дійство супроводжувалося читанням українських віршів в національних костюмах. Працівники пенсійного фонду охоче приміряли костюми та фотографувалися.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви