Просмотров:61

23 листопада, до Дня вшанування  пам‘яті жертв Голодомору і політичних репресій, бібліотека №41 разом із студентами Одеського торгівельно-економічного інституту та з завідуючою бібліотекою учбового закладу Тетяною Горкавенко здійснила подорож у минуле. Мета заходу – розповісти про трагедію українського народу та вшанувати загиблих.

Бібліотекар філіалу №41 Вікторія Шаповалова розповіла аудиторії про страшні події 1932-1933 років. Вона презентувала книгу — працю державного архіву Одеської області «Голодомори в Україні: Одеська область» — та розповіла про свідчення тих, кому вдалося пережити 1932-1933 р. Ці історії шокують, викликають сльози та нестерпний біль, але навіть у  такі страшні часи знаходилися люди, які рятували інших. Це прості українці, що не втрачали обличчя від випробувань. Вчителі, лікарі, директора шкіл, сусіди та ті, від кого  залежала доля інших.

Аудиторія вшанувала загиблих та пригадала деякі факти про Голодомор, які знала з курсу історії та відкритих архівів. Сьогодні на цю тему багато матеріалів. Наприклад, сучасна українська письменниця С.Талан у своїх виданнях торкається теми Голодоморів, а сайт «Історична правда» висвітлює усі спогади людей та закодовані  документи.

Захід завершився хвилиною мовчання.

Анонс: відкриття літературно-музичної вітальні

Шановні читачі!

Запрошуємо вас на відкриття літературно-музичної вітальні, яке відбудеться 16 грудня о 14:00 в бібліотеці-філії № 30.

Почесними гостями цього заходу будуть організатори літературно-музичної вітальні при Південно-українському педагогічному університеті, творчий колектив «Одеські зірки» під керівництвом композитора, поета-пісняра, лауреата міжнародних конкурсів Віолетти Медведєвої, члени Національної спілки журналістів України, члени Міжрегіональної спілки письменників України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

14.12 о 14.00: «Поляки і Одеса». Краєзнавче знайомство. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 10.00: «І знову дзвенить Чорнобильський дзвін». Хвилина пам’яті. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
15.12 о 16.00: «Такі різні книжки». Бібліоконтраст
(книга: шок, сенсація, релакс, драйв, еліт). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
17.12 о 14.00: «Ярмарок українських звичаїв». Літературно-музичне свято. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы