Просмотров:136

До дня пам’яті жертв голодомору в бібліотеці №7 ім. І.П. Гайдаєнко був представлений огляд-реквієм «Пам’ять – нескінченна книга» для учнів СШ №71. Захід присвячений мільйонам людей, які загинули мученицькою смертю від штучного голоду 1932 – 1933 років.

Мета заходу – ознайомити учнів історичними передумовами виникнення голодомору, з поміткою більшовиків проти українського народу, виховувати в учнів почуття патріотизму, національної свідомості.

З вступним словом виступила зав. юнацьким абонементом Тетяна Рогач. Вона розповіла про трагічні сторінки історії нашого народу, про причини, які привели до Голокосту.

Учням продемонстрували фільми про голодомор. Про трагічні події 1932 – 1933 років розповіла бібліотекар читального залу Наталя Щербина. Вона представила документи, спогади та свідчення очевидців, публікації, розслідування, статті, художні твори, які розкривають причини та наслідки голодомору. Читачі уважно слухали про письменників Уласа Самчука і його роман «Марія», про твори Василя Барки «Жовтий князь» і «Рай»; на виставці представлені романи Михайла Стельмаха «Дума про тебе», «Чотири броди», Івана Стаднюка «Люди не ангели», Анатолія Дімарова «Самосуд», оповідання Василя Чапленка «Зойк» і Олекси Кобця «Великий злочин маленького Михася».

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.03 о 13.00: «Моя улюблена поезія». Поетична година. Філія № 13 (вул. Геллера, 43)
23.03 об 11.00: «Мир поэзии дивный». Поетична година. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архивы