Просмотров:44

До дня пам’яті жертв голодомору в бібліотеці №7 ім. І.П. Гайдаєнко був представлений огляд-реквієм «Пам’ять – нескінченна книга» для учнів СШ №71. Захід присвячений мільйонам людей, які загинули мученицькою смертю від штучного голоду 1932 – 1933 років.

Мета заходу – ознайомити учнів історичними передумовами виникнення голодомору, з поміткою більшовиків проти українського народу, виховувати в учнів почуття патріотизму, національної свідомості.

З вступним словом виступила зав. юнацьким абонементом Тетяна Рогач. Вона розповіла про трагічні сторінки історії нашого народу, про причини, які привели до Голокосту.

Учням продемонстрували фільми про голодомор. Про трагічні події 1932 – 1933 років розповіла бібліотекар читального залу Наталя Щербина. Вона представила документи, спогади та свідчення очевидців, публікації, розслідування, статті, художні твори, які розкривають причини та наслідки голодомору. Читачі уважно слухали про письменників Уласа Самчука і його роман «Марія», про твори Василя Барки «Жовтий князь» і «Рай»; на виставці представлені романи Михайла Стельмаха «Дума про тебе», «Чотири броди», Івана Стаднюка «Люди не ангели», Анатолія Дімарова «Самосуд», оповідання Василя Чапленка «Зойк» і Олекси Кобця «Великий злочин маленького Михася».

Анонс: відкриття літературно-музичної вітальні

Шановні читачі!

Запрошуємо вас на відкриття літературно-музичної вітальні, яке відбудеться 16 грудня о 14:00 в бібліотеці-філії № 30.

Почесними гостями цього заходу будуть організатори літературно-музичної вітальні при Південно-українському педагогічному університеті, творчий колектив «Одеські зірки» під керівництвом композитора, поета-пісняра, лауреата міжнародних конкурсів Віолетти Медведєвої, члени Національної спілки журналістів України, члени Міжрегіональної спілки письменників України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

14.12 о 14.00: «Поляки і Одеса». Краєзнавче знайомство. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 10.00: «І знову дзвенить Чорнобильський дзвін». Хвилина пам’яті. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
15.12 о 16.00: «Такі різні книжки». Бібліоконтраст
(книга: шок, сенсація, релакс, драйв, еліт). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
17.12 о 14.00: «Ярмарок українських звичаїв». Літературно-музичне свято. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы