Просмотров:237

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який відзначають щорічно 22 червня, у бібліотеці №42 пройшов конкурс читацьких малюнків «Згадай про війну – намалюй свою історію». Захід було адресовано юним читайликам книгозбірні.

Згадати та доторкнутись до сторінок історії далекої війни 1941-1945 років допомагала тематична викладка літератури «Йшли хлоп’ята в вогонь». В представлених книгах розповідається про юних солдат, які разом із дорослими взялися до зброї і боронили Україну від нацистських загарбників. Вони воювали на фронтах, у партизанських загонах, підпіллі, хтось прийняв мученицьку смерть у гестапівських катівнях. В цих розповідях немає вигаданих імен.

Вражають своєю мужністю одинадцятирічний сапер Вася Козлов і його одноліток артилерист Коля Дяченко (Дем’яненко В. «Шахтарські сини полків»), чотирнадцятирічний розвідник Сашко Богданов і тринадцятирічна лейтенант медичної служби Зіна Подольська (Мельников І. «Їм не вручали повісток»). Збірка «Вічно живі» присвячена дітям-героям з різних куточків української землі. Серед них підпільники Вітя Хоменко та Шура Кобер з Миколаєва, розвідник Алик Неклепаєв з Криму, волинський партизан Микола Сулим, розвідниця з Чернігова Олена Білевич, снайпер Вася Курка з Вінниччини.

Надихнувшись героїзмом ровесників, читачі бібліотеки творили свої історії про війну. Кожен із представлених малюнків вражає індивідуальністю та змістом. Так, Оленка Березюк створила малюнок-звернення до дорослих з проханням припинити всі війни та жити у злагоді та мирі.

Всім учасникам конкурсу бібліотекарі філії №42 підготували подарунок – цікаву книгу.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви