Просмотров:402

22 січня в бібліотеці –філії №47 було проведено літературно-музичне свято до Дня Соборності України «Шлях України до возз’єднання».   Читальний  зал  бібліотеки прикрасили українською символікою. На захід були запрошенні  пенсіонери  із «Територіального центру соціального обслуговування Київського району».

Бібліотекари  продемонстрували відеофільм   про Акт Злуки. Присутні в залі переглянули історичні документальні кадри про події, які відбувались майже 100 років тому.  Тетяна Рейда розповіла про важкий шлях нашої  держави до незалежності і соборності, про єдність українського народу.

Лідія Болдинська, вчитель і бібліотекар  школи №78, прочитала вірші  про Соборність і Україну, які написали учні старших класів. Ірина Топільська, Вікторія Кузнець, Неоніла Дюкарева  провели презентацію книжкової виставки «Україна:нема ціни святині дорогій». Людмила Яковлева, викладач школи, підготувала  відеопрезентацію  про історичних лідерів, які привели Україну до Соборності, і проспівала пісні про Україну.

Під час  заходу на екрані  демонструвались відеоролики з піснями Тіни Кароль «Україна — це ти», Катерини Бужинської «Моя Україна», «Молитва». З  словами подяки  про  проведене свято висловились психолог центру Тетяна Калієнко і  члени центру — Тамара Ігнатєва, Тетяна Сторчак, Мария Грабовенко, Анастасія Селіщева.

 

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви