Просмотров:162

До Дня Збройних Сил України співробітники бібліотеки-філії №25 провели історичну годину під назвою «Уклін всім, хто край свій боронить». Захiд пройшов в ЗНВК № 4 для учнів 7-Б класу (класний керівник Валентина Замятіна). Його метою було ознайомити учнів з процесом становлення Збройних Сил України та сформувати повагу до ЗСУ.

Бібліотекар Ірина Кучменко розповіла про військову дружину часів Київської Русі та галицько-волинське військо — їх устрій, озброєння та тактику ведення боїв. Учнi узнали,  що в період монголо-татарського поневолення Галицько-Валинська держава була найбільш організованним князівством у Східній Європі, яке стало захистом для населення, що втікало татарського ярма.

Вікторія Ліханова розповіла дітям про українське військо періоду козаччини — про те, як суворо козаки дотримувалися розпорядку дня, про козацьку тверду військову дисципліну, чисельність війська, високий рівень запорожців розвідувальної та сторожової служби.                  Інна Смірнова дала інформацію про Збройні Сили нинішньої України, які захищають нашу державу. Як вони забезпечують стримування збройної агресії проти країни, охороняють повітряний та підводний простір держави, а також про участь у заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом.

В кінці заходу діти жваво обговорювали інформацію, яка їм найбільше запам’яталась. А на завершення прозвучав Державний Гімн України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

16.11 о 13.00: «Ми різні, але ми - рівні». Iнтерактивна лекція до Всесвітнього Дня толерантності. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
16.11 о 13.00: «Пам’ять - нескінчена книга». Огляд-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
16.11 о 14.00: «Людина починається з добра» (16 листопада – День толерантності). Година-міркування. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.11 о 10.00: «Пізнай себе». Міжнародний день толерантності. Психологічний тренінг. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
16.11 о 12.00: «Всі ми різні, але рівнi». Година спілкування (До Дня толерантності). Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
18.11 о 16.00: «100 запитань за Одесу» (65 років з дня народження краєзнавця Олега Губаря). Вікторина. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

Архивы