Просмотров:297

До Дня Збройних Сил України співробітники бібліотеки-філії №25 провели історичну годину під назвою «Уклін всім, хто край свій боронить». Захiд пройшов в ЗНВК № 4 для учнів 7-Б класу (класний керівник Валентина Замятіна). Його метою було ознайомити учнів з процесом становлення Збройних Сил України та сформувати повагу до ЗСУ.

Бібліотекар Ірина Кучменко розповіла про військову дружину часів Київської Русі та галицько-волинське військо — їх устрій, озброєння та тактику ведення боїв. Учнi узнали,  що в період монголо-татарського поневолення Галицько-Валинська держава була найбільш організованним князівством у Східній Європі, яке стало захистом для населення, що втікало татарського ярма.

Вікторія Ліханова розповіла дітям про українське військо періоду козаччини — про те, як суворо козаки дотримувалися розпорядку дня, про козацьку тверду військову дисципліну, чисельність війська, високий рівень запорожців розвідувальної та сторожової служби.                  Інна Смірнова дала інформацію про Збройні Сили нинішньої України, які захищають нашу державу. Як вони забезпечують стримування збройної агресії проти країни, охороняють повітряний та підводний простір держави, а також про участь у заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом.

В кінці заходу діти жваво обговорювали інформацію, яка їм найбільше запам’яталась. А на завершення прозвучав Державний Гімн України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

22.02 о 10.30: «До бібліотеки з книгою». Бібліотечно-бібліографічне заняття для учнів. Філія №25 (Адміральський пр-т, 30)
22.02 о 12.00: Сучасний бібліотечний простір чекає на тебе. Бібліотечний урок. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.02 об 11.00: «Світлий місяць сходить далеко-далеко» І. Липа – літературна вітрина, краєзнавчий анонс (в рамках циклу «Славетні імена української культури»). Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
23.02 о 15.00: «Особистий розвиток, мотивація на успіх». Фестиваль-відкриття «Благословенне місто талановитих людей». Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
24.02 об 11.00: Ласкаво просимо до інтернет простору. «Інформація, сучасність, успіх». Блог «Бібліотекар». Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)
24.02 о 10.00: «Зимові цікавинки». Квест-гра. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
25.02 об 11.00: “Одеса ювілейна”. Презентація краєзнавчого інформаційного куточка ювілейних дат і подій. Філія № 42 (вул. Генерала Петрова, 59а)

Архивы