Просмотров:117

15 травня в бібліотеці № 30 пройшла конкурс-гра «З родини йде життя людини», яка присвячена Міжнародному дню сім’ї. На захід завітали члени гуртка інтелектуального і творчого розвитку «Шалений равлик» і юні постійні читачі бібліотеки зі своїми батьками.

Бібліотекар Олена Іванова розповіла про те, чим жива сім’я: про любов, сімейні цінності, традиції, життєві підвалини і поняття і про те, наскільки вони важливі в наш час.

Бібліотекар запропонувала дітям поговорити на тему родинних відносин, сімейних традицій.

Юні читачі жваво розповідали про ритуали, прийняті в їхніх сім’ях, про те, як вони всією сім’єю проводять свята і вихідні, які готують кулінарні страви, про улюблені книги, що читають  в їхніх сім’ях, про спільний відпочинок і свої захоплення. Вони також поділилися інформацією про своє ім’я, чому або в честь якого родича їх так назвали, а ще розповіли про уявлення своєї майбутньої сім’ї.

Потім юні читачі та їх батьки з задоволенням взяли  участь в конкурсі-грі «З родини йде життя людини», в якій відповідали на запитання та відгадували загадки на тему сім’ї, згадували закінчення прислів’їв, відповідали також на запитання літературної вікторини, називаючи імена казкових героїв, дізнавалися, з яких казок предмети.

Присутні були ознайомлені  з книжковою виставкою-інсталяцією «Під сімейною парасолькою». На виставці розміщені книги про сім’ю, сімейне дозвілля і традиції, про те, як розмовляти з дітьми про мистецтво, як спілкуватися з підлітками і знаходити з ними порозуміння. Представлені також енциклопедії для хлопчиків і дівчаток, книги про етикет і безліч інших цікавих видань для дітей та дорослих.

По завершенні конкурса-гри бібліотекар побажала дітям не забувати говорити своїм батькам про те, що вони їх люблять і що вдячні їм за виховання. Захід всім присутнім дуже сподобався, він пройшов в захоплюючій і пізнавальній формі і, напевно, надовго запам’ятається.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

20.11 о 15.00: «Відкриваємо серця для добра». День доброти. Філія №29 (Лузанівська, 67)
21.11 о 14.00: «Цікаві події в історії». Інформаційний огляд. До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.11 об 11.00: «Пам`яті героїв Майдану». Година вшанування. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
21.11 о 14.00: «Екологія гідності, свобода совісті». Подорож у минуле. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.11 о 12.00: «Трагедія і біль 30-х». Кіноподорож в минуле. До Дня Голодомору. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
25.11 о 14.00: «Скорботна свічка пам`яті святої». Урок мужності до дня голодомору в Україні. Філія №29 (Лузанівська, 67)

Архіви