Просмотров:813

den-pobedy-1Велике свято 9 травня — день, осяйний квітами та сльозами. В бібліотеці-філії № 2 імені К. Паустовського для читачів підготували виставку-пам’ять «Не загасне пам’ять та вічна слава».

Працівники бібліотеки шанують пам’ять загиблих воїнів, їхню відданість Вітчизні, яку вони так любили. На жаль, чим більше минає часу, тим менше молодь знає про тодішні події. Література на виставці допоможе молодому поколінню узнати про ті страшні роки з творів літератури.

«Про одне прошу тих, хто пережив цей час: не забудьте! Не забудьте ні добрих, ні злих! — заклично писав національний герой Чехословачини Юліус Фучік — Терпиливо збирайте свідчення про тих, хто поліг за себе і за вас». Збірник біографічних нарисів про активних учасників антифашиського руху на Закарпатті. «Борці — антифашисти» нагадає про великий час і безіменних героїв, які робили історію. «Брестська фортеця» Сергія Смирнова — один з чудових творів документальної літератури, книгу прочитає кожен, хто хоче зрозуміти, що таке героїзм, відвага, любов до Батьківщини, до свободи й незалежності.

Література розповідає про всіх, кто боронив рідний край, про тих хто жил і загинув заради нашого світлого майбутнього. Вони — безсмертні, бо людина живе доти, доки про неї пам’ятають.

Давайте схилимо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя війшовши в безсмертя. Вічна їм слава.

Із року в рік часопис, віддаляє

Своїх нащадків далі від війни.

Та травень знов і знову нагадає

Як із життя ішли його сини!

Відверті розмови за чашкою кави з Яковом Гоппом

17 жовтня о 14.00

Адреса:
ОРІДУ НАДУ при Президентові України
Генуэзская, 22

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

14.10 о 14.00: «Ми роду козацького діти, Землі Української цвіт». Медіапрезентація до Покрови, Дня козацтва і захисника України. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
15.10 о 13.00: «Козаку найперше – воля, козаку найперше – честь!». Історична подорож. Філія №6 (Степова, 66)
16.10 о 14.00: «Той, хто вмів малювати словом». Караван життя. До 165-річчя Оскара Уайльда.
17.10 о 14.00: «Є одна-єдина гідна людини справа - дізнаватися правду про світ і про своє місце в цьому світі». Освітній проект-лекторій ОРІДУ НАДУ при Президентові України та бібліотеки № 1 ім. Е. Багрицького «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки. (Генуезька вулиця, 22)
21.10 о 12.00: «Цар Давид». Вечір-реквієм. До 45- річчя з дня смерті Ойстраха Д. Ф. Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви