Просмотров:141

15 березня бібліотека №2 провела літературно-музичний вечір «Пісенність Шевченкового слова» для учнів 5-х класів ЗОШ № 10.

Завідуюча бібліотекою Каріна Апарінова привітала гостей бібліотеки. Каріна Вікторівна нагадала всім, що вечір присвячений українському поету, демократу і мислителю — Тарасу Григоровичу Шевченко. Завідуюча бібліотекою познайомила з історичними фактами життя і творчості Тараса Шевченка.

Бібліотекарі Олександр Апарінов і Ірина Комар представили дітям літературні виставки, які розкривають Шевченка як художника.

В музичній композиції прийняли участь артисти Одеської обласної філармонії Анна Слободянік і Анна Шпак. Артистки-вокалістки співали пісні в музичній обробці на слова Тараса Шевченка. Анна Шпак вела музичну частину програми, перед виконанням кожної пісні вона  розповідала історію написання вірша.

Вперше завітав до бібліотеки ансамбль «Сріблясті хвилі» проекту «Добрий обід. Час жити!», благодійного фонду «Корпорація монстрів». Молодиці ансамблю співали народні пісні з народними інструментами на слова Кобзаря-Тараса Шевченка. Вчителя і діти співали знайоми пісні на слова поета разом з артистами.

Учні 5-х класів ЗОШ № 10 підготували свої роботи до заходу, це були малюнки портретів поета і побуту Шевченка. До кожної своєї роботи вони написали маленькі твори, які подарували бібліотеці-музею ім. Костянтина Паустовського. Після заходу учням була проведена екскурсія по бібліотеці. Бібліотекарі розповіли історію бібліотеки і познайомили учнів з ювілейними датами бібліотеки у 2019 році.

Вчитель української мови і літератури ЗОШ № 10 Тетяна Гурдя залишила відгук від всіх присутніх в книзі відгуків бібліотеки.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви