Просмотров:134

13 червня бібліотека-філія №2 ім. К. Г. Паустовського провела урок любові і розуміння «Країна Паустовського» для дітей Центра соціально-психологічної реабілітації.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова розповіла історію бібліотеки і біографію Костянтина Паустовського. Каріна Вікторівна познайомила дітей з книгою Костянтина Георгієвича «Время больших ожиданий» і з казками письменника.

Бібліотека провела голосні читання казки «Квакша». З великим інтересом діти прослухали оповідання К. Г. Паустовського «Тот мальчик», яке прочитав бібліотекар Олександр Апарінов.

Дітям представили портрет Паустовського, який вишила бісером Віолета Слюсаренко. Працівники бібліотеки побажали діткам і їх вихованцям здоров’я, щастя , добра і миру.

Каріна Вікторівна і Олександр Григорович пригостили дітей солодощами, а вони подарували пісню, таку добру і чисту, як їх оченята.

Ми повинні турбуватися не тільки за своїх рідних дітей, а і за дітей у яких немає батьків. Недарма кажуть, що чужих дітей не буває. Герої Паустовського вчать будувати щастя своїми руками. Їх оточує людяність і доброзичливість, вони допоможуть найти у людині прекрасні почуття.

Бібліотека №2 подарувала дітям візитки бібліотеки і запросила дітей відвідати бібліотеку і музей ім. К. Г. Паустовского.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

06.12 о 13.00: «На захисті країни». До Дня Збройних Сил України. Година спілкування. Філія №7
(вул. Ген. Бочарова, 14)
06.12 о 14.00: «Такий квітучий і різноманітний...». (40 років від дня створення Суворовського району в Одесі. Краєзнавчий відеорепортаж. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
06.12 о 12.00: «Що читаємо у 2020 році?». Пошта Діда Мороза. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
07.12 о 16.00: «Книга. Музика. Картина». Бібліотерапія. Філія №33 (Французький бульвар, 22)

Архіви