Просмотров:154

13 березня бібліотека №28 провела книжково-ілюстративну виставку «Не зривайте первоцвіти»  У  березні в Україні проводиться загальнодержавна акція «Первоцвіт-2019», метою якої є збереження рідкісних весняних квітучих рослин.

У рамках акції у бібліотеці№28 експонуються книжково-ілюстративна виставка «Не зривайте первоцвіти» та виставка-експозиція «Зроби паперові – збережи живі». До уваги відвідувачів представлені вироби з різних матеріалів, виготовлені вихованцями творчої студії «Моряня» та співробітниками бібліотеки. Приєднайтесь до акції збереження первоцвітів: не зривайте, не подавайте й не купуйте перших весняних квітів.

Весняні квіти – це квіти, які першими радують наші очі навесні. А якщо вони призначаються для мами, то радість подвоюється. Саме з таким настроєм вихованці дитячого садочка «Жемчужина» вчилися малювати первоцвіти. А бібліотекарі і вихователі в цей час розповідали дітям , що природу треба берегти и любити.

Маленькі читачі бібліотеки з захопленням слухали, що первоцвіти – посмішка весни, що милує нас своєю ніжністю, яскравістю барв, тендітністю своїх пелюсток. Бібліотекарі багато разів повторювали і наголошували на тому, що краса беззахисна. Заради скороминучої втіхи люди знищують цілі галявини тепер вже рідкісних рослин. Та чи потрібна природі така «любов», і чи єдиний це спосіб наблизитись до природи?

Тому бібліотека №28 завітала в гості у школу №77, де провела свято і для старших дітей. Для них було запропоноване дійство «Квіти первоцвіти – весняні діти». У заході прийняли участь учні 5-А класу, бібліотекарі та юні натуралісти, які люблять та захищають природу. Дівчата бібліотекарі розповідали учням різні легенди про квіти, про лікарські властивості рослин, а також про квіти які занесені до Червоної книги України.

Також бібліотекар Оксана Тіщенко продемонструвала дітям відео про те, як квіти повільно розквітають розкриваючи свої ніжні пелюстки. Отже, на власні очі присутні мали змогу спостерігати пробудження природи після довгої та сніжної зими.

Діти охоче читали вірші, розгадували загадки про первоцвіти вказуючи потрібну квітку на представлених картинках та відповідали на відео – загадки. Малювали та складали пазли. На заході прозвучала музика П. І. Чайковського присвячена тендітній рослині під назвою «Пролісок».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви