Просмотров:281

23 січня в філіалі №32 бібліотекар абонементу Алла Вишнєва презентувала для учнів 9-х класів школи №56  новий вид виставки, яка має назву нон-стоп «Колір настрою синій». До уваги юних читачів були підібрані книги різних жанрів, але їх об’єднував синій колір палітурки.

Бібліотекар розповіла, як кольори впливають на наші рішення та погляди на життя. У психології кожен колір впливає на свідомість по-різному і має своє значення. Під впливом кольору люди роблять певний вибір, навіть не замислюючись над цим.  Алла Вишнєва пояснила учням, чому для виставки обрала саме такий колір, адже синій колір має позитивні характеристики:

  • Організованість;
  • Непохитність;
  • Ідеалізм;
  • Сила духу.

Цей колір  створює передумову для глибокого роздуму над життям; кличе до знаходження сенсу, істини. Синій колір – це сталість, завзятість, наполегливість, відданість, самовідданість, серйозність, строгість.

Під час презентації панувала щира і невимушена атмосфера. Молоді люди з цікавістю сприймали нову інформацію.

На цьому кольорі працівники філіалу №32 планують не зупинятися. Що буде далі? Це інтрига! Але поки що  «Колір настрою – синій».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

17.01 о 15.00: «Хай Різдво іде. Злагоду в дім несе». Різдвяні посиденьки, година доброго настрою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
17.01 о 12.00: «Майстер «тваринного» портрета». Гучні читання. (До дня народження Д. Даррелла). Філія № 3 (вул. Городська, 40а)
17.01 о 10.30: «Наш сучасник: автор та виконавець І.Ніколаєв». Година популярної музики. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
19.01 о 12.00: «Пригоди казкової валізи». Подорож літературним диліжансом в Країну зимових книг. Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)

Архіви