Просмотров:392

Юнацький абонемент бібліотеки №7 ім. Гайдаєнко презентував виставку «Ювілейний калейдоскоп».   Завiдуча абонементом Тетяна Рогач розповіла про письменників-ювілярів і їх твори.

В січні місяці відмічаємо 135-рiччя Степана Васильченко – відомого українського письменника, улюбленим жанром якого були оповідання. Вiн розповідав про життя сільської бідноти, сільських інтелігентів, дітей, підлітків, писав п’єси і сам ставив їх.

115 років з дня народження виповнюється російському письменнику Аркадію Гайдару, який про своє життя говорив: «не біографія в мене незвичайна, а час незвичайний, в який я жив». Його ім’я знають всі, його книги читають і перечитують, вони завжди викликають інтерес, як і його життя – життя письменника і солдата.

140 років з дня народження Павла Бажова – автора чудової книги сказів «Малахітова скринька».Творчість відомого письменника Віталія Біанкі, 125річчя  дня народження його відмічаємо в цьому році, автора багатьох науково-художніх книг для дітей, давно відомо і любимо читачами. Представлені на виставці і відомі одеські письменники-ювіляри– Борис Нечерда, Надія Мовчан – Карпусь, Іван Гайдаєнко,  Юрій Олеша.

210 років з дня народження виповнюється найвидатнішому письменнику Миколі Гоголю – генію світової літератури. Своїми творами Гоголь прагнув пробудити в читачів почуття протесту проти тих громадських умов, котрі спотворюють і принижують людину.

195 років з дня народження виповнюється Олександру Дюма. Літературний світ знає багатьох великих трудівників пера – Дюма був в їх числі – ним створено 647 творів.

Творчість Шекспіра є найвищим досягненням європейської літератури доби Відродження. 455 років з дня народження відзначаємо неперевершеному і блискучому майстру сонета.

Читачі з цікавістю знайомляться з виставкою. Сучасна молодь читає, і читати стає модно. Читацькі інтереси різноманітні, і все більше читачів звертається до класики.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви