Просмотров:143

Юнацький абонемент бібліотеки №7 ім. Гайдаєнко презентував виставку «Ювілейний калейдоскоп».   Завiдуча абонементом Тетяна Рогач розповіла про письменників-ювілярів і їх твори.

В січні місяці відмічаємо 135-рiччя Степана Васильченко – відомого українського письменника, улюбленим жанром якого були оповідання. Вiн розповідав про життя сільської бідноти, сільських інтелігентів, дітей, підлітків, писав п’єси і сам ставив їх.

115 років з дня народження виповнюється російському письменнику Аркадію Гайдару, який про своє життя говорив: «не біографія в мене незвичайна, а час незвичайний, в який я жив». Його ім’я знають всі, його книги читають і перечитують, вони завжди викликають інтерес, як і його життя – життя письменника і солдата.

140 років з дня народження Павла Бажова – автора чудової книги сказів «Малахітова скринька».Творчість відомого письменника Віталія Біанкі, 125річчя  дня народження його відмічаємо в цьому році, автора багатьох науково-художніх книг для дітей, давно відомо і любимо читачами. Представлені на виставці і відомі одеські письменники-ювіляри– Борис Нечерда, Надія Мовчан – Карпусь, Іван Гайдаєнко,  Юрій Олеша.

210 років з дня народження виповнюється найвидатнішому письменнику Миколі Гоголю – генію світової літератури. Своїми творами Гоголь прагнув пробудити в читачів почуття протесту проти тих громадських умов, котрі спотворюють і принижують людину.

195 років з дня народження виповнюється Олександру Дюма. Літературний світ знає багатьох великих трудівників пера – Дюма був в їх числі – ним створено 647 творів.

Творчість Шекспіра є найвищим досягненням європейської літератури доби Відродження. 455 років з дня народження відзначаємо неперевершеному і блискучому майстру сонета.

Читачі з цікавістю знайомляться з виставкою. Сучасна молодь читає, і читати стає модно. Читацькі інтереси різноманітні, і все більше читачів звертається до класики.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

25.06 о 14.30: «Веде життєпис Україна від давніх українських міст». Кінострічка. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
26.06 о 14.00: Славетні у віках: літературне караоке, присвячене О. Пушкіну, А. Ахматовій та І.Бабелю. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
26.06 об 11.30: «Итак, я жил тогда в Одессе».
Пушкін в Одесі. Відео-інформація. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
27.06 об 11.30: «Бандитська Одеса» у викладі
Файтельберга-Бланка В.Р. Подання автора. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
01.07 об 11.00: «Архітектурні шедеври Одеси». Віртуальна екскурсія. До Дня архітектури України. Філія №32 (Академічна, 5а)
02.07 о 12.00: «Найкращі пам’ятки Одеси». Виставка-екскурсія. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

Архіви