Просмотров:305

sotnya-521 лютого в  бібліотеці №47 імені Олеся Гончара пройшла година скорботи під назвою «Сумує вітер-реквієм в полях».20 лютого офіційно вся країна вшановує пам’ять людей,які відали своє життя задля того,щоб люди жили в вільній країні.

На бібліотечний захід були запрошені учні  9-го класу школи №78 з викладачами. В читальному залі були представлені на книжковій виставці книги,статті з періодичних видань,фото та короткі біографії  Небесної Сотні. Основні розділи виставка  «Як це було…», «Лютневі дні 2014 року».Ведучі заходу учні 9 «Б»класу ,Настя Воронцова і Женя Леснічий,коментували всі фото на екрані.

Завідувачка бібліотеки, Тетяна Рейда, розповіла всім присутнім про Героїв Народної Сотні. В своєму виступі  вона сказала, що  завдяки цим людям було змінено хід історії нашої держави. Ці люди вийшли на Майдан,щоб захистити ідеали демократії,відстоюючи права і свободи простих людей. Це були люди різного віку,різних професій,з різних куточків нашої країни. Вони були зовсім різні,але схожі між собою серцем,душею,волею. В їх діях жила віра ,надія та любов. Віра в перемогу над владою,віра в краще майбутнє своїх батьків та дітей-основні принципи ,що єднали їх в ті суворі зимові дні.

Викладач школи №78,Лідія Болдинська, наголосила,що пам’ять-це все що сьогодні ми , бібліотекарі, вчителі і учні можуть зробити для тих хто загинув за нашу Незалежну Україну. За ці роки люди написали багато віршів, пишуться літературні твори,складаються сценарії для проведення заходів,знімаються фільми,називаються вулиці і площі.Викладач  інформатики,Людмила Яковлева, проспівала пісню «Боже,помолюсь за дітей»,а Таня Прушинська,Учениця 8»Б» класу, проспівала пісню «Я хочу миру».Дуже зворушливо прозвучала патріотична пісня ,яку написав і виконав на гітарі Єгор Рутківський.

Всім присутнім продемонстрували відбірку  документальних матеріалів,фотографії загиблих так званих Ангелів Небесної Сотні.Учні читали вірші Олени Коленченко, Петра Коржа «Євромайдан», «Небесна Сотня в пам’яті народу»,Марії Іщенко «Молитва», ,співали пісні про нашу неньку Україну. Ірина Топільська прочитала оповідання Вадима Дорошенка «Герой,син героя» і розповіла про книги та статті з періодичної преси.

В кінці години скорботи  дорослі і діти всіх загиблих вшанували хвилиною  мовчання.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

21.06 о 13.00: «Перечитуючи Ремарка». Літературний огляд. Філія №6 (вул.Степова, 66)
21.06 о 13.00: « Вічна пам’ять минулих літ». Калейдоскоп історії. Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)
22.06 о 12.00: «Війна у німецькій літературі»
Історична година. (До 120 річчя від дня народження Еріха Марії Ремарка і до року німецької мови в Україні). Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
22.06 об 11.30: «Читающие дети на полотнах мира». Літературна година. Філія №25 (Адміральський пр-т, 30)
22.06 о 17.00: «Молодіжні субкультури та рухи». Вечір віртуальної подорожі. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
22.06 о 10.00: «Найсумніша дата в історії нашого народу.” Година вшанування. Філія №34 (сел.Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
22.06 об 11.00: «Марні ілюзії втраченого покоління»
(120 років від Дня народження Е-М.Ремарка). Ретроподорож. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.06 о 10.30: «Драма післявоєнного покоління у романах німецькго письменника Еріха Марії Ремарка”. Бібліографічний огляд. Філія №34 (сел.Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
24.06 об 11.00: «Антиутопія» (115 років з дня народження Джорджа Оруелла). Моє літературне відкриття. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

Архивы