Просмотров:129

7 лютого у бібліотеці №28 була проведена інформаційна година пiд назвою  «Ми живемо, рятуємо, перемагаємо!». Захід приурочено до Всесвітнього дня боротьби з захворюванням на рак.

Увазі відвідувачів працівники бібліотеки представили виставковий бюлетень та слухання про онкологічне захворювання – рак, його виявлення, лікування та профілактику.

Присутні також переглянули відео сюжети на задану тему. Особливо сподобався кліп бельгійського музиканта Стромае під назвою «Quand c’est?» («Коли це трапиться?»).  Бібліотекар Гончарова Олена провела бліц-опитування «Що ви знаєте про рак?».

Бібліотекарі наголосили на тому, що потрібно турбуватись про  своє  здоров’я, вести здоровий спосіб життя I бути пильним своєчасно звертатися до лікарів. В книгах висвітлюються загальні відомості про злоякісні пухлини, наводяться сучасні наукові дані про причини їх виникнення. Показується негативна роль шкідливих звичок, які сприяють розвитку цієї тяжкої хвороби. Особлива увага у перегляді книг приділялась різним профілактичним заходам запобігання раку.

Жвавій інтерес у присутніх викликала книжкова виставка «Рак виліковний!» представлена та розроблена по книжковим фондам бібліотеки №28. Захід підготувала і провела бібліотекар Олена Гончарова.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

25.06 о 14.30: «Веде життєпис Україна від давніх українських міст». Кінострічка. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
26.06 о 14.00: Славетні у віках: літературне караоке, присвячене О. Пушкіну, А. Ахматовій та І.Бабелю. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
26.06 об 11.30: «Итак, я жил тогда в Одессе».
Пушкін в Одесі. Відео-інформація. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
27.06 об 11.30: «Бандитська Одеса» у викладі
Файтельберга-Бланка В.Р. Подання автора. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
01.07 об 11.00: «Архітектурні шедеври Одеси». Віртуальна екскурсія. До Дня архітектури України. Філія №32 (Академічна, 5а)
02.07 о 12.00: «Найкращі пам’ятки Одеси». Виставка-екскурсія. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

Архіви