Просмотров:585

lesya-423 лютого в бібліотеці №47 бібліотекарі разом з учнями та викладачами школи №78 провели літературно-музичну композицію під назвою «Лесин дивосвіт». До бібліотеки завітали учні 3-Б класу з класним керівником Тетяною Шумейко та вчителями Світланою Лікуновою,Лідією Болдінською та Людмилою Яковлевою.

До  уваги всіх присутніх  Ірина Топільська оформила книжкову виставку одного автора «Наша Леся». її презентувала Неоніла Дюкарева.

Завідувачка бібліотекою Тетяна  Рейда ознайомила всіх присутніх більш ширше з життєвим та творчим шляхом великої поетеси. Вона сказала, що кожен народ гордиться своїми звичаями,традиціями,людьми, що його прославляють. Наша земля стала колискою геніальної дочки українського народу.

Вчителька Тетяна Шумейко в своєму виступі змогла   відчути і передати емоційний зміст поезії Лесі Українки, зв’язко висловила свою думку та збагатила знання учнів. Вона сказала, що Леся буде жити в наших серцях доти, доки живе народ,який її породив, бо саме вона є виразником наших прагнень. Людмила Яковлева, вчителька інформатики, проспівала пісну про Україну.

Учні читали вірші,співали пісні,танцювали. З вуст дітей прозвучали такі пісні і гаївки, як «Це моя Україна», «Лиш у нас на Україні», «Ой радуйся,земле», «Подоляночка». Серед виступаючих учнів були Поліна Бондаренко, Марія Гребінкина, Олександра Циганок, Настя Ніколаєнко, Настя Сатарова.

Вчителі презентували свій медіапроект про життя та творчість  великої поетеси.

Весь вечір  був пронизаний глибокою любов’ю до Лесі Українки  та до рідної землі.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви