Просмотров:112

29 серпня в бібліотеці № 30 відбулася квест-гра «Скоро до школи». Учасниками квест-гри стали юні читачі бібліотеки, члени гуртка інтелектуального і творчого розвитку «Шалений равлик».  Ця квест-гра сприяла підготовці дітей до школи, створенню у них навчального настрою після літніх канікул. Захід носив розважальний і пізнавальний характер.

Цікаву і захоплюючу квест-гру для дітей провели бібліотекар Ольга Веселаго і керівник гуртка «Шалений равлик», педагог логопед-дефектолог за освітою Наталя Сабурова.

Ведучі заходу пояснили дітям умови квест-гри. Юні члени гуртка дізналися, що в ході гри їм доведеться пройти різні цікаві випробування. Але подолавши ці завдання, вони зможуть отримати картки з ключами, які допоможуть розгадати необхідне ключове слово. Але таку картку з ключем теж треба зуміти знайти.

Діти розділилися на 3 команди, відповідно до віку. Старша команда у віці 13-14 років, під назвою «Крила», середня – 9-10 років, під назвою «Чародії» і молодша – 6 років, під назвою «Невгамовні».

Для кожної команди були свої завдання, відповідно до віку. На швидкість, з кольорових букв команди складали назви казок. А ще, з окремих, розрізнених частин назв і зображень картинок тварин збирали цільні їх складові, складаючи в правильному порядку. Цікавим виявилося також завдання на уважність – робота з текстом. Там треба було порахувати, що це за слово (колір) найчастіше повторюється в тексті, в результаті чого цей колір і ставав конкретно для цієї команди. Дітям потрібно було знайти картку / ключ з таким кольором в бібліотеці. А за карткою для них вже чекав ключ для подальшого завдання. Цікавим і веселим було також завдання «Бюро знахідок». Тут треба було назвати, з якої казки і який літературний герой втратив казкові речі, такі, як лампа, поліно, квітка та інше. А в останньому завданні учасникам команд належало вгадувати загадки про літературних героїв і брати участь в бліц-турнірі за художніми творами.

Члени гуртка «Шалений равлик» були в захваті від квест-гри. Найбільш їм сподобалося шукати ключі (літери), щоб в результаті скласти ключове потрібне слово «Школа».

Шукати ключі треба було на островах. Острів 1 – «Читальний зал», острів 2 – «Абонемент». Ведучі заходу придумали для учасників команд оригінальні цікаві підказки в пошуку ключів.

Всі члени гуртка «Шалений равлик»  чудово впоралися із завданнями, але найактивнішими в квест-грі виявилися учасники молодшої команди «Невгамовні», які швидше за інших знаходили ключі. По завершенні заходу всі діти отримали подарунки.

Діти отримали величезне задоволення від квест-гри «Школа». Було весело, захоплююче і цікаво. Всі отримали масу позитивних емоцій. Члени гуртка «Шалений равлик» висловили величезне бажання незабаром знову взяти участь в якій-небудь квест-грі в бібліотеці.

Анонс: літературна вітальня з Анжелою Бантовською

24 жовтня о 12:00 в бібліотеці-філії № 30 відбудеться літературна вітальня. У вас з’явиться чудова нагода познайомитися з одеською письменницею Анжелою Бантовською та її творчістю.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Кримська, 58.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.10 о 13.00: «Добрий світ забутих книжок». Ретро-огляд. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
24.10 о 12.00: «Назавжди в пам’яті народній». Урок історії. До Дня визволення України. Філія №7
(вул. Ген. Бочарова, 14)
26.10 о 14.00: «За Україну, за її долю і честь і волю, за народ»!» Літературна панорама до Дня визволення України. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 14.15: «Море - наше багатство». Час екології. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 12.00: Ехо пам’яті нашої». Урок-реквієм. Філія №6 (Степова, 66)
26.10 о 13.00: «Розкажу про тебе, Україно". Історична година. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
27.10 о 16.00: «Фантастичний детектив». Гурман-вечір. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
28.10 о 16.00: «Під червоними вітрилами». Літературне досьє (Творчість О. Гріна). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
29.10 об 11.00: «Самое синее в мире…» (Міжнародний день Чорного моря). Екологічна подорож. Філія №32 (Академічна, 5а)

Архивы