Просмотров:276

8 лютого в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбулось п’ятнадцяте засідання кают-компанії “Морська бібліотека”. Віртуальний круїз “Безкрайнє морське кохання” був присвячений Дню святого Валентина. А оскільки це свято вважається днем закоханих, то і мова була про найпрекрасніше з почуттів.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова розповіла про святого Валентина, який таємно вінчав закоханих та славився серед людей своїм даром зцілення. Каріна Вікторівна повiдала про свій 32-годовалий шлюб, який уклали 14 лютого.

Крім того, познайомила з цитатами К. Г. Паустовського про любов, які зібрані у книзі Світлани Кузнєцової. До 95-річчя від дня народження Івана Рядченка, першого помічника капітана Чорноморського пароплавства, поета і письменника, були прочитани вірші про вірність і кохання.

Гость кают-компанії – відома одеська співачка, лауреат музичних і вокальних конкурсів, дружина капітана Зоя Харлампіді – провела імпровізовану виставу, виконала пісні про кохання і море. І, як дружина моряка-капітана, поділилася рецептами сімейного життя і творчості.

Про своє одруження розповіла одеський автор і журналіст Інна Іщук. Авторка  прочитала свої вірші із циклу любовної лірики.

Ліричні вірші про кохання виконав член Союзу письменників України Олег Дрямін. Нову книгу віршів представила Ірина Денисова. Музичну композицію виконав студент другого курсу ОМА ім. А. В. Нежданової Олександр Філіпов, концертмейстер вокальної кафедри музичної академії Катерина Єремєєва.

Прочла вірші про кохання Лідія Кашина, дочка К. Єремєєвої. Голова клубу “Ліра”, Зінаїда Сагдєєва виконала вірші про кохання Маріни Цвєтаєвої. Зі своїми творами виступив Анатолій Домулєвський – старший механік, член Ради ветеранів флоту.  Закір Калмиков, судовий лікар, розповів любовні історії на пасажирському флоті ЧМП.

Від Олександра Галяса бібліотеці була передана книга оповідань К. Г. Паустовського о музиці і коханні.

Петро Башкарьов відправився у віртуальний круїз в свій день народження: 8 лютого йому виконалося 78 років. Щоб відзначити свою дату, він зі своєю сестрою випік святковий пиріг і пригостив членів кают-компанії. Всі учасники віртуального круїзу отримали в подарунок листівку-валентинку як символ кохання і радості.

Бібліотека презентувала виставку найгучнішого освідчення “Невесело на світі жити, коли нема кого любити”. Старовинний англійський компас на виставці допоможе читачам знайти вірну дорогу до коханої і коханого.

І на останок віртуального круїзу гості залишили свої освідчення у судовому журналі кают-компанії “Морська бібліотека” філії №2 ім. К. Г. Паустовського.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

22.10 о 13.00: «За Україну, за її долю і честь і волю, за народ»!». Літературна панорама до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
23.10 о 14.00: «Бентежний романтик». До 205-річчя Літературно-музична композиція. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
24.10 об 11.00: «Твій друг – море». Караван історій до Міжнародного дня Чорного моря. Філія № 42 (вул. Генерала Петрова, 59а)
25.10: «Підліток: спорт, здоров’я, майбутнє». Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
25.10 о 15.00: «Відлуння пам'яті нашої». Відеолекторій. До Дня визволення України від фашистських загарбників. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
25.10 о 13.00: «Шляхами перемоги прямуємо у майбутнє». Історична мандрівка. До Дня визволення України. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
27.10 о 16.00: «Дивовижні магічні світи». Бібліо-бар. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
30.10 о 12.00: «Вже мирних літ немало відшуміло». Урок історії. Філія №6 (Степова, 66)
30.10 об 11.00: «Самое синее в мире…». Екологічна подорож. До Міжнародного дня Чорного моря. Філія №32 (Академічна, 5а)
30.10 о 16.00: « Мозаїка Чорного моря». Відеоенциклопедія. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
30.10 о 14.00: «Скарбниці Чорного моря неосяжні». Година цікавих повідомлень. До Міжнародного дня Чорного моря. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
30.10 о 16.00: « Гармонія та розмаїття природи Одеси». Тренінг та еко-вікторина. До Міжнародного дня Чорного моря. Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)
31.10 об 11.00: «Море Чорне, море синє». Екологічний урок. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)

Архіви