Просмотров:126

 20 лютого працівники бібліотеки №47 Тетяна Рейда, Вікторія Кузнець, Ірина Топільська приймали участь в проведенні «урока у вічність» під назвою «Забуттю не підлягають». Захід  проходив в класі школи №78 для учнів 11-х класів.

Це була виховна година про героїв, які не вмирають, а живуть в серцях людей. Перед початком та протягом усього заходу діяла фотовиставка «Герої не вмирають. Героям Слава», на якій було розміщено фотографії «Небесної сотні» та знімки з найгарячіших місць боротьби. Запалені свічки символізували душі загиблих.

Захід-реквієм розпочала Віра Кабак,  класний керівник. Вона наголосила що «нашому поколінню випала неабияка честь жити поряд з героями, мати змогу підтримати їх та допомогти. Це повинно стати обов’язком для кожного із нас. Тільки в єднанні можна здолати будь-які незгоди, навіть ті, що здаються нездоланими» .

Протягом всього уроку учні Настя Короткова, Надя Челак, Лена Цура, Тая Зарецька, Надя Кукліна та iншi читали вірші про Героїв Небесної Сотні, про рідну неньку-Україну. В словах старшокласників відчувалась гордість за нашу країну, за людей, які живуть і захищають іі недоторканість. Запрошені на захід викладачі висловлювали свої думки відносно подій 2013-2014 років.

Тетяна Рейда висловила слова подяки старшокласникам, що нагадали про ті трагічні події, які пройшли на Майдані  в Києві, де за волю і справедливість полягли молоді і похилі люди. Народ прозвав і увінчав їх таким званням, як «Небесна Сотня». Ці люди були представниками від всіх регіонів України, різними за віком, освітою, сімейним станом та нацією.

Протягом уроку звучали пісні  «Мамо, не плач» із репертуару гурту «Вітер грає»; «Небесна Сотня» , «Небесну сотню, Господи, прийми» .

У повній тиші, лише під звуки гімну Євромайдану  «Пливе кача по Тисині…»  всі присутні схилили голови і вшанували хвилиною мовчання загиблих. По завершенні заходу  від всіх слухачів прозвучали слова, які закликали до миру, щастя всім людям України.

Анонс: літературна вітальня з Анжелою Бантовською

24 жовтня о 12:00 в бібліотеці-філії № 30 відбудеться літературна вітальня. У вас з’явиться чудова нагода познайомитися з одеською письменницею Анжелою Бантовською та її творчістю.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Кримська, 58.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.10 о 13.00: «Добрий світ забутих книжок». Ретро-огляд. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
24.10 о 12.00: «Назавжди в пам’яті народній». Урок історії. До Дня визволення України. Філія №7
(вул. Ген. Бочарова, 14)
26.10 о 14.00: «За Україну, за її долю і честь і волю, за народ»!» Літературна панорама до Дня визволення України. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 14.15: «Море - наше багатство». Час екології. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 12.00: Ехо пам’яті нашої». Урок-реквієм. Філія №6 (Степова, 66)
26.10 о 13.00: «Розкажу про тебе, Україно". Історична година. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
27.10 о 16.00: «Фантастичний детектив». Гурман-вечір. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
28.10 о 16.00: «Під червоними вітрилами». Літературне досьє (Творчість О. Гріна). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
29.10 об 11.00: «Самое синее в мире…» (Міжнародний день Чорного моря). Екологічна подорож. Філія №32 (Академічна, 5а)

Архивы