Просмотров:87

 20 лютого працівники бібліотеки №47 Тетяна Рейда, Вікторія Кузнець, Ірина Топільська приймали участь в проведенні «урока у вічність» під назвою «Забуттю не підлягають». Захід  проходив в класі школи №78 для учнів 11-х класів.

Це була виховна година про героїв, які не вмирають, а живуть в серцях людей. Перед початком та протягом усього заходу діяла фотовиставка «Герої не вмирають. Героям Слава», на якій було розміщено фотографії «Небесної сотні» та знімки з найгарячіших місць боротьби. Запалені свічки символізували душі загиблих.

Захід-реквієм розпочала Віра Кабак,  класний керівник. Вона наголосила що «нашому поколінню випала неабияка честь жити поряд з героями, мати змогу підтримати їх та допомогти. Це повинно стати обов’язком для кожного із нас. Тільки в єднанні можна здолати будь-які незгоди, навіть ті, що здаються нездоланими» .

Протягом всього уроку учні Настя Короткова, Надя Челак, Лена Цура, Тая Зарецька, Надя Кукліна та iншi читали вірші про Героїв Небесної Сотні, про рідну неньку-Україну. В словах старшокласників відчувалась гордість за нашу країну, за людей, які живуть і захищають іі недоторканість. Запрошені на захід викладачі висловлювали свої думки відносно подій 2013-2014 років.

Тетяна Рейда висловила слова подяки старшокласникам, що нагадали про ті трагічні події, які пройшли на Майдані  в Києві, де за волю і справедливість полягли молоді і похилі люди. Народ прозвав і увінчав їх таким званням, як «Небесна Сотня». Ці люди були представниками від всіх регіонів України, різними за віком, освітою, сімейним станом та нацією.

Протягом уроку звучали пісні  «Мамо, не плач» із репертуару гурту «Вітер грає»; «Небесна Сотня» , «Небесну сотню, Господи, прийми» .

У повній тиші, лише під звуки гімну Євромайдану  «Пливе кача по Тисині…»  всі присутні схилили голови і вшанували хвилиною мовчання загиблих. По завершенні заходу  від всіх слухачів прозвучали слова, які закликали до миру, щастя всім людям України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

25.07 о 14.00: «ІСАКЕ УОU - Я прийду до вас з тортом». Літературний каламбур до Міжнародного Дня торта. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
25.07 о 15.30: «Оповідь про Хрещення Русі».
Кінематографічна година. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

Архивы