Просмотров:66

13 жовтня в Золотій залі Одеського літературного музею пройшло літературно-мистецьке свято «Козацька Покрова», присвячене Дню Захисника Вітчизни. У підготовці та проведенні цього заходу взяли участь співробітники Централізованої бібліотечної системи для дорослих міста Одеси.

Про витоки свята, покровительку українського козацтва Пресвяту Богородицю, козацькі традиції та звичаї дуже яскраво та змістовно розповіла Катерина Шаркова – співробітник бібліотеки №1 ім. Е. Багрицького.

У концерті взяли участь учні школи ім. Костанді, студенти Юридичного ліцею та Економічного університету, переможці телевізійного конкурсу читців і декламаторів «Зоряна хвиля». Музичні твори у виконанні заслуженого працівника культури Євгена Лукашова стали справжнім святковим подарунком. Слухаючи козацький народний хор «Козацьке коло», усі присутні поринули в яскраву атмосферу  магічної народної музики. Козацька пісня глибоко проникає в душу, бентежить серце і кличе до сміливих вчинків.

Керівник гурту Лариса Козловська привітала гостей зі святом і подякувала всім його учасникам.  На концерт були запрошені партнери центральної міської бібліотеки ім. Франка – курсанти морехідного училища ім. Маринеска та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

Перед початком заходу завідуюча сектором менеджменту та маркетингу центральної міської бібліотеки ім. Франка Ірина Серебреннікова провела для молодих людей екскурсію. Курсанти познайомилися з історією музею, яка нерозривно зв`язана з історією міста Одеси, з унікальною архітектурою будівлі, дізналися про відомих літераторів, які з першого погляду закохалися в наше місто. Після екскурсії студентів чекав чудовий концерт.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

16.11 о 13.00: «Ми різні, але ми - рівні». Iнтерактивна лекція до Всесвітнього Дня толерантності. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
16.11 о 13.00: «Пам’ять - нескінчена книга». Огляд-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
16.11 о 14.00: «Людина починається з добра» (16 листопада – День толерантності). Година-міркування. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.11 о 10.00: «Пізнай себе». Міжнародний день толерантності. Психологічний тренінг. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
16.11 о 12.00: «Всі ми різні, але рівнi». Година спілкування (До Дня толерантності). Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
18.11 о 16.00: «100 запитань за Одесу» (65 років з дня народження краєзнавця Олега Губаря). Вікторина. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

Архивы