Просмотров:263

20 січня з метою вшанування пам`яті захисників Донецького аеропорту в Військовій академії співробітниками Центральної міської бібліотеки ім. Івана Франка та філії №1 ім. Е. Багрицького був проведений вечір-реквієм «Герої-кіборгі».

21 січня Україна вшановує пам`ять військових і добровольців, які загинули під час захисту стратегічно важливої споруди. Героїчна та кривава оборона тривала 242 дні. За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом мужності, оплотом українського духу.

До курсантів з промовою про добро і зло звернувся  гість заходу священник Православної Української церкви протоієрей Роман. Історик-політолог Артем Філіпенко спробував пояснити причини та наслідки гібридної війни, а волонтер Олександр Колот розповів про свої бойові відрядження і виконав дві авторські пісні.

Завідуюча сектором маркетингу та менеджменту Ірина Серебреннікова презентувала майбутнім військовим книгу фотографа і журналіста, кореспондента Лос-Анджелес Таймс Сергія Лойко «Аеропорт» – «головну  книгу про війну, якої не мало бути, і про героїв, які хотіли жити, але вмирали». Уривки з цього бестселеру, які зачитувала ведуча, викликали у аудиторії дуже сильні враження, а документальний фільм і світлини, зроблені автором роману в фортеці  «кіборгів», ще більше підсилили емоційну складову вечора.

Патріотичні пісні і вірші у виконанні артистів оркестру Військової академії і артистки Одеської філармонії Олени Куклової доходили до серця та душі, кожного присутнього в залі, і були чудовим завершенням вечора-пам`яті.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

17.01 о 15.00: «Хай Різдво іде. Злагоду в дім несе». Різдвяні посиденьки, година доброго настрою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
17.01 о 12.00: «Майстер «тваринного» портрета». Гучні читання. (До дня народження Д. Даррелла). Філія № 3 (вул. Городська, 40а)
17.01 о 10.30: «Наш сучасник: автор та виконавець І.Ніколаєв». Година популярної музики. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
19.01 о 12.00: «Пригоди казкової валізи». Подорож літературним диліжансом в Країну зимових книг. Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)

Архіви