Просмотров:218

20 січня з метою вшанування пам`яті захисників Донецького аеропорту в Військовій академії співробітниками Центральної міської бібліотеки ім. Івана Франка та філії №1 ім. Е. Багрицького був проведений вечір-реквієм «Герої-кіборгі».

21 січня Україна вшановує пам`ять військових і добровольців, які загинули під час захисту стратегічно важливої споруди. Героїчна та кривава оборона тривала 242 дні. За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом мужності, оплотом українського духу.

До курсантів з промовою про добро і зло звернувся  гість заходу священник Православної Української церкви протоієрей Роман. Історик-політолог Артем Філіпенко спробував пояснити причини та наслідки гібридної війни, а волонтер Олександр Колот розповів про свої бойові відрядження і виконав дві авторські пісні.

Завідуюча сектором маркетингу та менеджменту Ірина Серебреннікова презентувала майбутнім військовим книгу фотографа і журналіста, кореспондента Лос-Анджелес Таймс Сергія Лойко «Аеропорт» — «головну  книгу про війну, якої не мало бути, і про героїв, які хотіли жити, але вмирали». Уривки з цього бестселеру, які зачитувала ведуча, викликали у аудиторії дуже сильні враження, а документальний фільм і світлини, зроблені автором роману в фортеці  «кіборгів», ще більше підсилили емоційну складову вечора.

Патріотичні пісні і вірші у виконанні артистів оркестру Військової академії і артистки Одеської філармонії Олени Куклової доходили до серця та душі, кожного присутнього в залі, і були чудовим завершенням вечора-пам`яті.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви