Просмотров:114

27 листопада членів краєзнавчого клубу «Моя Одеса» запросили до Центральної міської бібліотеки ім. Франка на віртуальну прогулянку «Вулиці розповідають…». Завідуюча сектором менеджменту і маркетингу Ірина Серебреннікова і методист Наталя Бутт підготували для представників старшого покоління цікаву подорож містом Одеса.

Першою зупинкою стали вулиці Дерибасівська, Ланжеронівська та Рішільєвська. Ведучі зустрічі познайомили краєзнавців зі стажем з новими цікавими фактами подій заснування нашого міста,  супроводжуючи розповідь відео сюжетами. Наступна зупинка – літературна Одеса: вулиці Пушкінська, Буніна, Гоголя, Багрицького, Бабеля та інших письменників, чий творчий шлях був пов`язаний з Одесою, і хто навічно залишився в назвах вулиць південного міста.

Остання зупинка була присвячена героям, які захищали, або звільняли наше місто від фашистів у 1941-1944 роках. Далі були спогади аудиторії свого дитинства та юності.

Закінчилася зустріч оплесками та щирими словами  вдячності, які були висловлені на адресу ведучих віртуальної прогулянки.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.03 о 13.00: «Моя улюблена поезія». Поетична година. Філія № 13 (вул. Геллера, 43)
23.03 об 11.00: «Мир поэзии дивный». Поетична година. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архивы