Просмотров:246

Напередодні Міжнародного дня Чорного моря, який відзначається 31 жовтня, краєзнавчий відділ ЦМБ ім. І.Франка запросив студентів 1 курсу одеського коледжу транспортних технологій на годину екології «Море — наше багатство».

Чорне море дивовижна, унікальна і неповторна екосистема. Воно зберігає багато таємниць і загадок, часом підносить сюрпризи, несподівані навіть для вчених.

Про багатьох цікавих фактах, було розказано на цій зустрічі:
звідки з’явилася назва «Чорне»,
— яка риба найменша, яка сама невибаглива і яка найчисленніша з мешкають в Чорному морі;
— кого з мешканців моря треба побоюватися людині;
— чи бувають в нашому морі припливи і відливи, трапляються чи цунамі.

Звичайно, були висвітлені і важливі проблеми екології і захисту Чорного моря від варварської господарської діяльності людини, яка руйнує стійку екосистему і порушує біологічне різноманіття. На закінчення був показаний відеосюжет «Поки живе море — живемо і ми», а також кожен отримав «Міжнародну клятву молоді Чорного моря».

Хочеться вірити, що кожен з тих, хто прийшов на зустріч хоч на хвилину замислиться над тим, що перший крок по захисту моря буде з усвідомлення своєї відповідальності за те, що відбувається навколо нас.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви