Просмотров:40

24 жовтня в читальному залі ЦМБ iм. Франка спільними зусиллями відділу обслуговування (абонемент) та відділу інформаційно-бібліотечних технологій було проведено масовий захід «Територія нетикету» для учнів 4 класу школи №118. Він пройшов в рамках Всесвітнього тижня медійно-інформаційної грамотності, що щорічно відзначається за ініціативи ЮНЕСКО.

Життя в Інтернеті так схоже на реальне життя! Тому дуже часто сучасна молодь надає перевагу не живому спілкуванню, а спілкуванню у віртуальному світі. Тут можна послухати улюблену музику, купити, не виходячи з дому, будь-яку книгу або обговорити цікаву тему на численних форумах. Як здорово спілкуватися в Інтернеті зі старими друзями, знаходити нових, обмінюватися світлинами, відеороликами!

Але наскільки безпечний Інтернет? Адже це, по суті, відкрите вікно у світ, котрий належить також і дорослим і містить інформацію не завжди підходящу, а іноді й шкідливу для дітей.

Аби не було хаосу в цьому світі і всім користувачам мережі Інтернет було комфортне співіснувати, і щоб ніхто не був сердитим або ображеним, потрібно дотримуватись певних  правил поведінки. Так, на «території» Інтернету сформувалися свої правила поведінки, певні традиції, своєрідна культура спілкування, що має назву «нетикет».

Учні дуже жваво розмірковували на тему етикету та культурного поводження в соціальних мережах. Разом з бібліотекарем створювали власні правила ввічливості та безпеки в мережі Інтернет.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

16.11 о 13.00: «Ми різні, але ми - рівні». Iнтерактивна лекція до Всесвітнього Дня толерантності. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
16.11 о 13.00: «Пам’ять - нескінчена книга». Огляд-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
16.11 о 14.00: «Людина починається з добра» (16 листопада – День толерантності). Година-міркування. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.11 о 10.00: «Пізнай себе». Міжнародний день толерантності. Психологічний тренінг. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
16.11 о 12.00: «Всі ми різні, але рівнi». Година спілкування (До Дня толерантності). Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
18.11 о 16.00: «100 запитань за Одесу» (65 років з дня народження краєзнавця Олега Губаря). Вікторина. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

Архивы