Просмотров:244

11 листопада Центральна міська бібліотека ім. І.Франка приймала гостей з Болгарії. Вони приїхали з Варненський області, є працівниками культури, в тому числі серед них були і бібліотекарі. Головна тема зустрічі — традиції і звичаї болгарського народу: як вони зберігаються, передаються з покоління в покоління і яка в цьому роль працівників культури.

Цю зустріч організувала редакція всеукраїнського вісника болгарською мовою «Роден край». Натхненником її стала Дора Костова, головний редактор газети «Роден край» і президент Всеукраїнської асамблеї болгар України.

Серед виступаючих була Ніна Іванова, глава болгарського товариства «Вітчизна» (місто Рені). Вона поділилася своїм досвідом роботи.

Дора Костова представила і подарувала гостям, а також бібліотеці, кілька книг, виданих в Одесі редакцією вісника «Роден край». У їх числі книга Миколи Караіванова, присвячена 150-річчю від дня заснування Болградської гімназії.

На подив господарів гості з Болгарії відзначили, що болгари жили в Україні, набагато дбайливіше ставляться до збереження звичаїв і традицій свого народу. І деякі з них, уже забуті на території Болгарії, зберігаються в первозданному вигляді в болгарських селах Одеської області.

На закінчення було зроблено багато фотографій на пам’ять про відвідини бібліотеки, що є пам’ятником архітектури i має історію довжиною в 127 років, про яку гості з Болгарії дізналися в цей день.
Такі зустрічі цікаві, вони зближують народи і залишають надовго добрий слід в пам’яті.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви