Просмотров:67

11 листопада Центральна міська бібліотека ім. І.Франка приймала гостей з Болгарії. Вони приїхали з Варненський області, є працівниками культури, в тому числі серед них були і бібліотекарі. Головна тема зустрічі — традиції і звичаї болгарського народу: як вони зберігаються, передаються з покоління в покоління і яка в цьому роль працівників культури.

Цю зустріч організувала редакція всеукраїнського вісника болгарською мовою «Роден край». Натхненником її стала Дора Костова, головний редактор газети «Роден край» і президент Всеукраїнської асамблеї болгар України.

Серед виступаючих була Ніна Іванова, глава болгарського товариства «Вітчизна» (місто Рені). Вона поділилася своїм досвідом роботи.

Дора Костова представила і подарувала гостям, а також бібліотеці, кілька книг, виданих в Одесі редакцією вісника «Роден край». У їх числі книга Миколи Караіванова, присвячена 150-річчю від дня заснування Болградської гімназії.

На подив господарів гості з Болгарії відзначили, що болгари жили в Україні, набагато дбайливіше ставляться до збереження звичаїв і традицій свого народу. І деякі з них, уже забуті на території Болгарії, зберігаються в первозданному вигляді в болгарських селах Одеської області.

На закінчення було зроблено багато фотографій на пам’ять про відвідини бібліотеки, що є пам’ятником архітектури i має історію довжиною в 127 років, про яку гості з Болгарії дізналися в цей день.
Такі зустрічі цікаві, вони зближують народи і залишають надовго добрий слід в пам’яті.

Анонс: відкриття літературно-музичної вітальні

Шановні читачі!

Запрошуємо вас на відкриття літературно-музичної вітальні, яке відбудеться 16 грудня о 14:00 в бібліотеці-філії № 30.

Почесними гостями цього заходу будуть організатори літературно-музичної вітальні при Південно-українському педагогічному університеті, творчий колектив «Одеські зірки» під керівництвом композитора, поета-пісняра, лауреата міжнародних конкурсів Віолетти Медведєвої, члени Національної спілки журналістів України, члени Міжрегіональної спілки письменників України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

14.12 о 14.00: «Поляки і Одеса». Краєзнавче знайомство. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 10.00: «І знову дзвенить Чорнобильський дзвін». Хвилина пам’яті. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
15.12 о 16.00: «Такі різні книжки». Бібліоконтраст
(книга: шок, сенсація, релакс, драйв, еліт). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
17.12 о 14.00: «Ярмарок українських звичаїв». Літературно-музичне свято. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы