Просмотров:266

20 лютого ЦМБ імені І. Франка організувала українську вітальню. Захід під назвою «Мова моя рідна» провела співробітник відділу абонемента Лариса Денисенко. На зустріч було запрошено учнів 5-Б та перших класiв школи №118, а також їх керівників i батьків.

Федорова Світлана, Ропотам Ліза, Есарті Емілія, Баханцева Валерія декламували вірші українських письменників про мову: «Любіть рідну мову», «Рідна мова», «Лиш по-українськи», «Наша мова» та інші. Першокласники теж приймали участь в заході, читали вірші про мову, про її ввічливі слова: «Матусин заповіт», «Про рідну мову» та інші.

Пограли в гру «Ромашка». На пелюстках чарівної квітки є пелюстки на яких написані прислів’я про мову, які требо було прочитати і пояснити, а також «передай по колу посмішку», в якій діти усміхались один одному і бажали здоров’я, гарного настрою, успіхів, мирного неба, чудового дня, вірних друзів.

Бібліотекар абонемента Лариса Денисенко підготувала для присутніх ілюстровану розповідь про Міжнародний день рідної мови. Мета заходу була розкрити дітям багатство та милозвучність української мови, збагачувати словниковий запас учнів, розвивати мовлення, пам’ять, уяву, виховувати любов до рідної мови, прагнення нею говорити.

На одещині живуть люди  133 національностей, які мають свої рідні мови, але для них Україна є такою же Батьківщиною, як і для українців. Тому 21 лютого ми вшануємо не тільки українську мову, але й мови народів України. На заході присутні почули вірші на рідній мові учнів школи №118: Емілії Есарті на грузинській і Федорової Світлани на англійській мові.

Захід пройшов дружно й весело, для нього була підготовлена викладка книг «Променій, рідна, мова» а також відеоряд, мультфільм та веселі пісня про українську мову. В заході прийняли участь понад 65 учнів.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви