Просмотров:385

mova-26 листопада в бібліотеці № 25 пройшов урок для учнів початковоі школи УВК№4. Його метою є формування розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Бібліотекарі прагнули розширювати знання учнiв про красу і багатство української мови; пробудити почуття національної гідності.

Урок почала Інна Смірнова: «Батьківщина починається з батька і матері, з оселі, де ви вперше побачили світ, з мови, якою розмовляють ваші батьки, з подвір’я, по якому ви бігали, з села чи міста, з України, де ви народилися. А Україна – це наша Батьківщина. Кожен народ гордий з того, що він має свою державу, свою мову, волю і гарне життя у своїй країні».

Далі Тая Скопенко коментувала фото-слайди:

— символами України завжди були хліб, рушник та калина;

— діти танцюють український танець;

— кожна пора дарує свою красу: весна – ніжні білі квіти, осінь — червоні ягоди. Важко уявити сільське подвір’я, де не ріс кущ калини.

У канадців – клен, в росіян – берізка, а в нас верба і калина. Перша квіточка – наша родиночка, друга – рідна сторона: так говориться в пісні про калиновій цвіт.

Бібліотекар зазначила, що без мови немає народу і запропонувала послухати українські народні пісні. Робітники бібліотеки вийшли із запаленими свічками і по черзі прочитали «Молитву» Ольги Яворської.

Нагадуємо, що День української писемності та мови відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Литописця, послідовника творців слов’янської письменності Кирила і Мефодія.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

25.07 о 14.00: «ІСАКЕ УОU - Я прийду до вас з тортом». Літературний каламбур до Міжнародного Дня торта. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
25.07 о 15.30: «Оповідь про Хрещення Русі».
Кінематографічна година. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

Архивы